Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üvegszállal javítható!
AZ csak kódokat jelöl! Ez egy light smoke színű ! Egyébként Magyarba 34 USD a posta tőle! Megtaláltam!
nem akartam ilyen személyes dologra tapintani csak nem köntörfalazok. üvegszállal javítani tudtad-é.
ha jól láttam van neki" light blue" is, kérd már le tőle mije van hátha itt is lesz valakik akik érdeklődnek réá. köszönöm.
Igen!
akkor 200 akárhány $ ér hőre szenesedő idomot kap a pocogány.
ZX9R '00-'03 ZG plexi füst színűde nem tudom mennyiért küldi magyarba ! Irok neki!
javítható idomok, a teló az u-szeg,de találunk megoldást, tank az szakiért kiállt, mondok arra is árat. igen az emelőszem kész, de jobb így mint ha hetekig ígérgetném, ott van a pócon gyüssz oszt viszed.
Tudok Zero Gravityt megnézem mennyi lenne!
A jó mínőségű idomok 1000 USD-től inndulnak az meg mán 200 ezer HUF + a szállítás +vám+ áfa meg a fasztuggya még mi!
a zx6 fórumon be linkeltek egy zéró graviti plexi hirdetést, tudsz olyat rendelni füst színben, ami át is lehet kukkantani? a cimborámnak is kellene egy.

leoltottad a himit.
üdv! az amcsi ebay tele van komplett idom szett hirdetésekkel, azok olyan idomok mint amilyet te rendeltél a 954-re.egész furcsa ár szórásban vannak, még furibb festéssekkel, ezek még ugyan abból az "anyagból" vannak mint amit te rendeltél. itt is rendeltek egy szettet valami gagyi szín összetételben, kb egy nap kellett a felrakáshoz és a matekoláshoz hogy álljon is valahogy, tudsz valamit róla.
Ez nem hiszem! Viszont egy Grizzly vigyázna rá! Csak annak nehéz a nyakába akasztani a kulcsot!
ugye millyen aranyos
vigyáz a motorra
,ááááááááá...isten őrizz!
Itten vagyok!
azért a maci az komoly a villahídon
akkó mán neked nem köllhet!
tekergetni szoktad-É!
basit keresem!
ilyesmim van nekem is......de nem eladóóó
Na ha nemirtok akkor irany molyolni a garazsba!
ES MOST?