Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké. mi lesz ajogsiddal
azért várjuk meg mit mond a Szekis
mert van itt egy bolt adja veszi a jo ember benézek ha gondolja
na itt haverom autoja ezt roncsbol csinálta és kevés a meloja
téleg Szekipapa mit szóltál a lomhoz amit vittem láttam az emelőszem már kész nem hoztam el,malyd 1ben
akar me csinálja a kűnyócat
szeki akarsz müa hegesztöt?
reggelt
3.-dikk havas eső esik
2.hájj.
1.Jó reggelt. .
karmi
szóval használtan 40-42 000 pénz, itt a lomosok hoztak kofferben 35 000-ért de felvásárolta az a........, és nem hoznak mert nem értenek hozzá hogy mire való.
ha megtennéd hogy keresgélsz, azt megköszönném mert már dobom ki a műanyag idomjaimat mert nem akarok éveket várni egy heggesztésre, és milyen a pali, ha megkérdezed hogy mit fizet még hozzád vágja hogy takarodj az anyádba, ha megszégyenülve elhúzod a beled akkor meg rád kiabálja hogy ingyen akarsz mindent! hát meguntam,a motort is magam festettem az idomot is magam fogom javítani.
szép jóó éjt mkinek sziasztok fiúk
Ok Szeki keresgélek!
De ahogy látom olyan 150 Euro körül mozog használtan is! 50 Euro körül vannak hibásak!
itt általában összegányolják, aki meg ért is hozzá az napi 50 órában ha ezt csinálná sem érne a melója végére, pont ugyan az mint festés. canáry jó festőhöz vitte a motorkáját asszem 4 nap múlva hívta a festő hogy hol a matrica mert lakkozná lefelé.
huh basi, nagy a különbség. de itt mindenki leistert használ, és ahhoz meg kapsz minden alkatrészt, használtban mi az áruk, nézz nekem egy olyat működőképesen. van aki bosch-t használ hőfokszabályzósat, egy hetet dolgozik egy hetet javít, ebben az iparágban ez a tuti, csak az itteni ...... -nem írom ki-... felvásárolja az összes használt gépet hogy más ne tudja elkezdeni ezt helyette, mert még pontosan és jól is megcsinálná, mondjuk pont a vállalási időre.
na robesz, ezt is a te festőd festette csak még otthol.
Ez angol font azaz 474x330 Ft-al szal kurva drága!
De van ugyan ilyen csak nem Leister!
Ilyen ez postával együtt kb 80 Font ami KB 26-27 ezer Ft!
folyton............ motorolnék de 380 még kilóméter/h is sok nem forintban, bogyesz már nem 110km-re lakik tőlem hanem 2800 ft-ra, ez tavaly 2000 ft-vót.
igeeeeeeeeeeen! yeszzzzzzzzzzzzzzzz! azazotaz milyen pénznem, szkolko forint?
tipus hiba? nehezen vesz rá a kényszer hogy kinyissam a kútnál a tanksipkát.
holnap moto gp, a csisztus músor végén elég zavartan nyilatkozott a MI emberünk, szerintem meszeltek neki.
LEISTER