Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo reggelt trogerek
Van valaki most 9-es kozelben?
Kellene a ZX-9R felirat merete
reggelt
1Jó reggelt.
Sziasztok!

Igaz nem a kawával voltunk, de lessétek meg

http://sportmotor.hu/motoros_k...
Jó estét a díszes társaságnak ..ha vannak ha majd lesznek!

Remélem mki jót gurult vagy 2keréken vagy ..... csak a neje meg ne tudja
ünnepi bünti vagy ünnepi tüntetés van itt
jaja
szabály az szabály
igazad van odaát nem de itt igen egy tankolós sem megy ki mert ki kiengednek de visszafelé aknára tesznek tele a határ tányérkalapos csinnadrattákkal na a lényeg hogy meg vannak a szabályok mikor mit lehet ennyi
a Kányócat szét szedtem............hát,volt már javitva bal oldali idom 3darabban,óratakaró konzol összes füle letörve,balos teló C alakban............szinkódot nem találtam.......Fekete 21..........de gondolom nem okoz nehézséget eltalálni at eredeti szint lessz még 1 oldal dekli is de az majd ha ez meg lesz
van néha szivás vele de........ amugy karbi majdnem jo csak finomitani kell müszeres szakembernek lehet aki hajtja azt a motort ugygondolja uj technika figyelembe kell venni a korát és ehhez mérten csapkodni. de ezt nyilván Te is tudod tapasztalatid és müszaki tudásod mellett
itt egy szerelő havernál épp áll egy zxr 750 H most esett szét másodjára a blokkja, előbb szelep szelepvezető dugó, most a komplett kuplung omlott össze, pl a kopó tárcsák apró darabokban hullottak ki a táskából amibe össze gyűjtötték a maradékot. most épp motor újra szét, alkatrész kajtatás, motor össze. a tulaj csákó mondta mert épp találkoztam vele hogy ebben a motorban két öröm van:amikor megveszed és amikor eladod.
azt a motort amibe csak tankolni kell és megy azt nem keresik, és óra szerint majd csak tudja a zxr végsebességét, de nem úgy hívják hogy kawa.
szívesen, épp kapóra jött, megkaptad, fain! boldoguljál és szereld meg a karbit hogy dzzsssííííííííííí legyen a motorkázás vége.
üdv köszi a tárcsát
odakinn- uk.-nem ünneplik a márc.15.-öt, sem -ro- sem-hr- sem-slo- ban. sőt még utálnak is bennünket ezért, lehet mert nekik nincs is ilyenjük, bátorságuk. ha 2006 okt.-bátrabbak vagyunk már két nemzeti ünnepünk lenne.
köszi karmi!de ezt a sok csunyaságot ehhez gyomor kell
1.Jó reggelt.
Jóccakát!
Hirtelen ötlet volt.
Meg csak jöttem mentem.
Jó estét.
Jimy nincs a szekéren visszapillantó?
Sziasztok Jimy genyavagy motoroztál oszt nem szoltál pedig feltankoltam a verhot