Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zx9 mi más:)
igen én is a gumira tippelek,mert 180-190 körül teljesen kisimul.köszi a tanácsokat. majd meghálálom.én még csak " ismerkedem" a géppel.De imádom
üdv! ha a felnid ok.-nem üt, nem tojás-akkor ellenőrizd a kerékcsapágyat,nekem akkor rázott az első futóművem mikor nem volt kiegyensúlyozva az első felnim. a gumi is okozhatja a futómű remegését mert csak bizonyos sebességhatárban lép fel.első gumi csere gyors hibakeresést eredményezhet.
végül is több megoldás nincs! ugyis cserés az elsö gumi,majd utána meglátom.ha csinálja akkor kihajítom a csapágyat.hátha.
csapágy?
kerék,kormány
ez tényleg marha
ott van ni!
üdv szeki.szted mi lehet a gond 130-170ig remeg a motor eleje,centírozás meg a gumis szerint fasza.lehet hogy szar a gumi?
szívesen, remélem hamar megoldódott a probléma.
fesz szab. és generátor állórészem is, de milyen évjáratra?
szerintem nem, de itt van néhány kép a két ülésről.
és milyen motorkád van?
Szerelö mesélte hogy volt nála egy srác,nagyon nehezen indult a vas meg hülyén járt meg stb.kicsavarták a gyertyákat 3sz@r volt meg egy f.s.azt mondta a srác ok azt az egyet cseréljük!az ilyennek minek motor?
neeeem ,de megkííímélt mondom!
Üdv mindenkinek!Érdekel a gyertya ,nöi tulajtól van?
Basi,Szeki!
Na mi van nehogy má mindenki motorozzon !
Különben is mától országos eső szombatig Csak nézegetni szabad
Ja!
Valakinek occsó CR9EK 2 pólusú "megkímélt állapotú gyertya"?
Csupán csak 12000 km van bennük,de tökéletesen működnek
Jó estét Urak!

Nincs valakinek pici pénzért eladó álló rész, illetve fesz.szabályzó? Sajna ha újat veszek 100 ezer a kettő:S És amíg nem cserélem ki fél évente vehetek új akksit:S Sajna nem tölt vissza a gép:(
Megérkezett a tekerő Szeki, utólag is köszönöm.
Szeki mester!
Az az ules amit irtal azt ra lehet rakni a 9-esemre?
ezer ágra napsütéses jóóóóóóóóóóóóóóó reggelt mindenkinek.
'reggelt,

Az enyemen 21*5 cm.