Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én zlotyira gondoltam
Maradt még márkám is régről de azzal már nem akarnálak átb@szni, mert nekem is van szívem
650ezer mit? Jen dollár márka?
De hát ez zűűűd
mondjuk talán egy 650-et megér még azzal az esztétikai hibával is, hogy az a warthburgteleszkópnak látszó tárgy a vázra van fabrikálva...

Nemduma!
köszi
Fazi ő Pécsen lakik, ott az idő fasza te meg bivaly basznádon ahol esik a hó
Elörébb járok az idöben! Igy nyertem a lottón is!
Ezt a kepet hogy csinaltad?
Meg del sincs
Sziasztok!

Eladó talán az egyetlen ami ilyen állapotban fennmaradt Zx-9r 2003-as modell 2004 augusztusi eladásom a motor kemény 5300km. Minden földi jóval felszerelve.
jó reggelt olyan H1 N1-esen érzem magam
Pipi ne add olcsón a blokkot, többet ér, mint az újabbaké! A karbisort külön is el tudod adni.
Aztán ha meggyógyultál jöhet a ZX10-es!

Ne hagyd magad újra boncoltatni, nem lesz jobb. Nekem is lesz még 1 műtétem, akkor majd kiveszik a vasat, azt csak nem basszák el.
Mi vettünk már tőlük több autót is. A minőség arányos az árral, ha megvetted utána nem reklamálhatsz. Felületesen néztem meg csak azt a motort, nagy hibáját nem láttam. Valamiért egész nyáron nem vették meg. Ugyanennyiért tudok egy kíket erősebb motorral.
Általában lehet velük alkudozni, olcsón minden szart beszámolnak. Nagyrészt banki visszavett, leharcolt, totálkárból feltámasztott gépeik vannak.
Motornál könnyebb észrevenni persze a turpisságot. Ha nincs messze nézd meg!
Jó reggelt!

No, irány Confederation Helvetia!
Dzzsssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.................
Ha nem írok, ne válaszoljatok!
Nem tom Úgy beszélt bregi haverod, mintha már tegnap át akarta volna vinni a foglalót hozzád Elküldtem a számod neki sms-ben de azóta nem hívott föl
Jó volna ha minél előbb eldöntené, mert napi ketten hívnak azé a szaré, most, hogy nincs mán körülötte váz...
A társadalom biztosítás drága barátom 46 250 minden hónap még egy kis tp azt visszajött a motor ára
Jóccakát!
Hali!
Én megnéztem még az ősszel, eléggé le van pusztulva, a hangjára már nem is voltam kíváncsi .
hehehehehehehehe (hahaha )
okés.na mentem aludni de előtte megetetem a tehenet meg a tyukokat.hehehehehehe

jó éjt szevasz.
na majd tavasszal
az igen.jó ár érte.kérdezd meg hogy benne vanak e vagy sem.annyit megér.cserekor tegyél a cbr csomagtartójába egy tyúkot nekik .hehehe
szőrén elcserélném a CBR re meg még át is irnák nekem szerintem 500 -550 reális a CBRem ért nem? mondjuk jó helyen kérdezem