Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csumi
mosmán lekapcsi habcsi van
szervezd Pipikém lekell is mernem te ebben jobb vagy montam hogy nélunk is lehet de mit csináljak a talajviz és a fagy nem szarozott a Jimbóval kényszer vágás volt de ha meg szervezed a fórum szurit az jó lenne,a malacra meg döbjuk össze a pénzt(legalább had kölcsek husra is )
Bogyó oszt zsuzskának minek ,a kukipuszinál nem látja az alanyt?
Nem szereti a szeszt
meghagyni...
ahogy elnézem soha nem ivott az úriember
Jó estét mindenkinek!
Ez rajtatok áll
Különben nekem te mondtad előszőr, hogy ilyet szervezel nálam
Úgy látszik elmehetnél főszervezőnek A jimynél is milyen faszán megszervezted és lebonyolítottad a szilvesztert...
Na szal nálam meg lehet csinálni, de nekem a desznyóból nem kell mert én egyszerre egy évnyit megszúratok az meg holnap lesz
De ha gondoljátok 350 ért tudok, van böllér helység minden ami kell.
A képen a böllér látható féltelibe... (horgászcimbim)
nem nem Pipi tudod annyi pénzem van hogy nem tudom hová rakni és jótékonyságból fizetek az ügyvédnek,rendőrnek,áll banknak,és tanuló vezetőknek
ne sajnáld a béjemwét mert ez még anyagbu van hátul csal a lökháritón lévő takaró(szerelő)csik sérült és a lámpa elől meg a müanyag lökháritó és az M5 toldat és a ködlámpa na és a felni a kisbusz csunyább ja és a kötelezőm malursz 2
az xt-s srác tele van mint a déli busz aszonta attól hogy valami drágább még lehett jobb és most csak körbe szaglászik az övé már gombos
Nem hadjátok, hogy nállatok unalmassan teljen az élet...
A kocsit sajnálom, zsuzskát tiltsd el a vezetéstől;

de inkább vennék 60-ért komplett motort, mint fele ennyiért csak egy főtengőt.
oszt nem lesz fórum szuri?
ááááááá csak kicsit kulcs elvesz,autó,garázs,ás ha lessz papirom akko lesz elővéve
Szerintem belebeszélted hogy ez a legjobb,választása.
nem kell neki vidámpark feltalálja magát.................bárhol
Csak ne legyél ideges.
vidd a vidámparkba dodgemezni
az asszony meg kapta a szemüvegét jól is áll neki
de nem tudom milyet kapott mert ma beletolatott 1 kisbuszba kajakra,aztán a nagy ilyetségében telegáz,előre,magass patka
béjemwé jobb eleje,felni......jobb hátulja.......kisbusz,ajtó B oszlop
be gyüjtötte az első betét lapját
Estét.
csak vigyázz ne hajolj mélyre
vashiányos?micsoda betegség
De minek
Hónap eriszd el a hajam lesz
Késnek szalajtatjuk jimbó alteregóját...
ha halálra hajtom magam nem leszek nyugdijas csak okosan
ittvadoooooook