Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az má odabasz tüzgyors lesz és halk
nekem az van
hangolni
Dinos karbi mar rajta van + a leomlo!
A dob kromos vege remelhetoleg hetfon erkezik
Utana mar csak ossze kell kangolni,de mar most bitang
nekiált politizálni persze nem volt szomjas meg hogy hivják anyud aztán sorolta a neveket 5x kérdezte melyik utcában laktok
Olcsó benzint mindenkinek!
a tróger ittvan
itt a környéken mindenhol rossz,pupos,kátyus,hullámzós de a nagy városok sem kutyábbak,F.gyarmat,Szalka,Bátor,Debrecen
a belviz dógozik a pince az udvar a kert a földek minden
ma át jött a szomszéd hogy hogy áll a vizóra akna.......felvettem a fedőt és szinig vizzel na most olvassák le a viz dijjat
Andorral mivan?ő is be sokalt?igyon pálinkát
Hi! motor kész
Szevasztok trogerek!
minden ut minösége gáz lásd m6 kezd szétesni na ez a hideg azfalt semmire sem jo tegnap este majdnem felhivtalak andor kezdett kiboritani
csumi
hát nem igazam van?hét de
üdv!
és normálisan nem ugy hogy két darab tárcsás ember álitgatja a forgalmat mig a harmadik levesz 1 lapáttal a kpm sárga kiskocsiról és lapogatja
mire jövök vissza Szekitől,a luk,kátyu,koca fijalda már megint ugyan olyan
ebben igazad van Pipi de én ezt a kb 160ezret meg oldom jóval,de jóval occobban
csak a mai helyet sujját akartam ecsetelni az ut viszonyok,ergó autó károsodások viszonylatban
na meg annó el montam már hogy mutass 1 nagy tankü japán autót
és nem érdekel.......csinálják meg azokat a rohatt utakat már ha az adókat be szedik rájuk
Bogyesz nagyvonalakban összeszámolgattam ez megint kb. 160 e forint
Múltkor mennyit is költöttél rá mikor kikönyökölt a motor?
Egy nagyképernyős színes tv 1 éves akkori vételára 100 e Nekem 60 lityi üa. meg azok a sok plusszok amiért végül is összeállt.
Annyiszor-de annyiszor elmondtam már
Olajat, benzint leengedni belőlle, ablakokat letekerni, aszt beletolni a holtszamosba fél év múlva b@szott jó süllőtartás lesz belőlle, a Petiék is örülni fognak neki, te is, tehát mindenki happy Pár forintért meg veszel egy 30-35 éves japán autót(mindegy milyen márka ) Azt csak üzemanyagra költesz még egy 10 évig
Akkor minek aggódsz sam
Be ismerem én rá szavaztam de amit akar arra nem nagyot csalódtam benne, mennyen a picsába a köcsög sukorón, meg itt ott kéne sporolni, nem a gyógyszeren meg a nyudijasokon, és ez nem megszoritás ám hanem át alakitás mindenki szopni fog, kivéve aki 300 fölött keres
Szétosztják a kissebség közt akik már többségben vannak!
na megyek én aludni.............jó éjszakát
ja,és a 4 lengés csillapitót kihagytam 17ezer darabja
inkább azt tudd már ki ettől az orbáncos zsidó cigánytól,hogy mit akar ezzel a retek utakkal nem elég hogy élet veszélyes de teljesen szétveri a futómüvet eddig is szar volt az enyém de már 70-el többel nem lehet menni az autoval a suly adót követelik sőt ha nem fizeted be kivonják a jármüvet a forgalomból akkor hová lessz az a sok pénz vagy ki fizeti meg az én káromat?alsó-felső lengőkar 17ezer darabja,kell 4!kormányösszekötö 22ezer+kis kormányösszekötő 3700 kell 2!szilentek stabilrud 30ezer érjem orbánctól,vagy áljak meg az utkezeló lapátos mellet ,,hogy haver,vágjál már rá nagyobbat a lapáttal hogy ott is maradjon a szurok massza,,
majd nyáron,gatyarohasztó melegben, kocka sörrel, sátorral, motorral.
ha addig helyre áll a gazdaság, ha nem akkor a kiskapun megyek csak ki.
esetleg hallott valaki arról mit tervez ez a retek orbán?
én most hallottam, de kiábrándító!
Sziasztok! Keresünk 1, azaz 1 értékesítőt targonca eladáshoz. Fix fizetés, jutalék, kocsi, telo.. Részleteket nem tudok, ha valakit érdekel, írjon... Nem a mi cégünk alkalmazásába kerülne, hanem egy dunántúli cég keresi, akivel mi is kapcsolatban vagyunk és kérte, hogy keressünk neki itt valakit..