Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó reggelt
Szzzzia
láttam a torzót a használtautón
Májusban ha jó az idő lesz folytatás...
sziasztok szia sam
A hol ha valaki rosszu néz rád, má ki is hittad , , , ,
Majd hetvegen
1:30-nal kellett a beugro ember
Remelem iden is lesz par forum tali
Melozom
Hoplnap megyek a cuccosert.
Az a dino leomlo
Szerelsz, vagy iszo, vagy mindd a kettő
Pedig atol megy
Na fazi ott a Dino leömlő?
Nem motoros bőr szerkó köll meg sör
nosztalgiázzatok

NII
A szeki emongy neked hogy nem elég a kilóméter számlapot cseréni hogy egy vas 300 fölött mennyen kell hozzá ez az , , , , , , , , ,
Azert enyirenem kell megilyedni Sam ,hogy meg az orszagbol iseltunteted a vasad
Tuti ingyen oda adod neki csak ne alazalak meg!
Nem hirdettem a haverom hozta a srácot.Erre felé sok motor szaladgál, néha idegesitően sok
hirdetted vagy ajánlották a motorod?
jó neked, ezen az ország részen nincs kereslet erre a szériára, és még a román kereskedők is itt hirdetik portékájukat amit már romániában sem tudnak eladni. a blokkomat pécsre vitték el, a tiszától keletre meghalt minden, ami a motorozással kapcsolatos.volt hogy szatmárcseke-tiszakóródig egy nagy motorral sem találkoztam, és libakergetővel is elvétve, pedig nyár és hétvége volt. gergelyugornyán is csak szezonban látni motort, szezon után csak libakergetőt.délnek lefelé sem jobb a helyzet, néha elvétve találkozol motorral, ezért is van az hogy nekünk miskolc-eger és ha van idő akkor szlovákia, lefelé délnek el sem indulunk.
Azt nem tudom hogy a zx10re van e kereslet, de az enyim nem az első amit innen visznek.Az enyimet pályára viszi azt tudom veszek másikat, akár papir nélkülit is és góó.
1 utan vagyok
Na megyek kajalni.