Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó fölvetés ez érdekes lehetne már csak azért is mert nem a saját autóját vezette a pali, hanem a feleségéét
Ezt viszont ki az isten bizonyítja, hogy a tükör nem úgy állt...
Te beszélsz akkor miért váltogatod a nőket? Egy idő után nem tudnak tovább várni és tovább állnak
az amugy se megy neked......
méghogy merevedés...na haggyá mááá
használd azt a kurva előzmény gombot bazdmeg!
ez elég érdekes valaki ellenörizte hogy be volt álitva rendesen a tükör ?mindent látott benne?
Majd holnap
Az még hagyán de rá ment a derekamra és a reggeli merevedés már nem lent hanem deréknál jött
Szeva drusza láttam a másik fórumon hogy szédíted a jó népet ,állítólag 9 esed van és arra valami bóvli kipufogót faragtál rá
namivaaa?dögrováson voltál?
meggondolandó
Üdv urak
Cseréld be egy robeszra
Lényegesen kényelmesebb felszálású masina ott nem kell átteni az öreg lábad és valljuk be gyorsabb is mint a 9-es Láttam olyat aminek motorikusan változtatható szélvédelme van és van rajta üdítő tároló kézügyben...
ja!
mááá hugyozni is 3-szor megyek ki éjjel
Gondolkodom a motoreladáson is,mert lehet hogy tavasszal nem bírom átemelni rajta a lábam
pedig má nagyon viszket a seggem ,mikó lesz má március
Bear doktort kérdeztem annó, azt mondta az amit sejtettem, ha kiderül, hogy az ellenfél a hibás akkor a tb behajtja a biztosítótól az eddig nekem kiutalt tb összegét.
De itt még sok minden van hátra addig...
Egyenlőre jussunk el, hogy ne engem hozznak ki hibásnak
Ne hivatalos értesülés szerint 68-72 km/h volt a sebességem, de a baleset elkerülhetetlen lett volna 50 km/h-val is. 38-45 km/h-val lehetett volna elkerülni állítólag, viszont 3 felvázolt előzési leehtőség közül egy van olyan amikor az előttem bekanyarodni szándékozó autó esetleg nem láthatott. Na most Ők az ügyvédjével karöltve ebbe az eshetőségbe kapaszkodnak bele de nagyon Remélem az ügyész nem dobja vissza az ügyet Mert Ő képviselne engem az Állam nevében...
Lehet igazad van himi te már olyan vén vagy egyébként sincs sok neked hátra Inkább akkor ne lásd úgy
Ja tartós tejet se vegyél...
Ha már igy kellene lássam,akkor inkább a"nem látom többet"dolgot választanám......éééérteeeed?
amit a tb küldött kiderült mi az?az a nyomtatvány
Pedig hidd el jobb ha látod
Akkor van baj ha már látni se látod
Mi meg fagyoskodhatunk egy órát a csontkertbe miattad...
Legfeljebb az annyát
ilyet viccből se Pipi........sose lássam ugy a motorom
üdv!bitosito? rendezte már?
Láttad már te azt élőben is
Ne akard, hogy hasonlítson hozzá a tied egyszercsak...
jó éjszakát