Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia kiskawas
angol minta magyar honban pipi azokat a halakat amiket bigyóval-bogyóval vagy mivel fogdosol, azt a szomszédom- nem én- a 240-es balaton bottal sima csemege kukoricával, vagy gilinyóval megfogta a fancsikai tavakon, nem kellett semmi hacuka, meg x forintos szerkó, inkább hal legyen a vízben. pipi ha van a vízben halacska akkor tök mindegy mivel horgászol, még a harmadik botod kukacára is lenne kapás.a horgászathoz hal kell.
Jaj de bolond vagy..jön a tavasz és mehetünk a vasakkal ..húúú nagyon várom
Orulok neki hogy rendben vagy
En mint mindig!
Sokak banatara meg ellek!
Fazi... köszi jól ..a nyakam kezd a régi lenni ..majd a többi kiderül ha lesz rá alany



Te hogy vagy
Hogy vagy Karmi?
csokos fazi
Csokos Karmi!
Szevasztok trogerek!
Akkor te semirekelo vagy!
Jimy..nincs nagy levegő akkor a cicik dagadnak :)pápá jó éjt
Jóccakát!
Nagy levegő, bent tart, ölelés...........
Jimy..nem tudom mikor megy hozzád ..majd akkor ...csak egy ölelés ..nah nem mellé értelmezni ..bolond pasik!
Azt én sem találom, de hátha ő megleli..........
pipike ..kapjad be
illetve a milyüket...
A Bogyeszt megszorongatni, jóóóóó...................
Ez attól függ, hogy middel szorítod őket...
pipike..Jimy..


Jimy..írtam Bogyónak ha jön Bp-re és találkoztok akkor felugrok meg szorongatni ..kicsit ...és beszélni veletek ha nem zavarok ...
Most felfüggesztem, mert az asszony kiabál lentről, hogy kész a hurka-kolbász má rosszú vagyok az ilyenektől...
Meg egyébként is a cool-on mindjárt kezdődik az ördögi kör...
Hát ez tudod úgy megy szekikém, hogy nagy általánosságban(80%-ban) a kimondott bojlis vizeken a 3 bot engedélyezett, angol mintára Mivel a halat úgysem lehet elvinni
Ettől függetlenül papával mindíg hozatok egy fédert, mert nagyon szeret keszeget, kárászt fogni Most ráb@szott az öreg, mert az első nap ment csak az apró, utánna mindíg pontyot fogott a féderre... azér örült annak is pláne mikor 20-as damillal fogott egy 9,34-est
Amelyik hó nem olvad el +2 fokban, azt hányhatod.............
Én meg a havat hányom
Így lesz belőllem hóhányó...
Jó napot!
Ma is a semmire keltem fel, így elmentem szelet tolni.
nyálkás estét mindenkinek