Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne panaszkodj nekem 130 a pulzus alapból ha pihenek 100 már 10-ik féle győgyszer egyvelegell kisérletezek a xanaxot és a rivotrint ne szedd mert függő leszel mint én,1nap 3szor szedtem és már nem csinált semmit magán orvos,dilidoki jó bogyók és minden okéééééééé de nem akarom örökké szedni
megtanult vezetni
céges telefon
az meg hogy,hogy
csak nyugtato meg vérnyomás 180/100 120 as pulzus odabasz
nem bántom de ma volt 1 olyan veszekedős rész hogy majdnem átszáltam a buszra nem értem hogy mit nem lehet érteni a vezetésen
az enyém is veszettül vezetett de már pikéné
nem hivatalos szeszfőzde
üssed

na mindjá barátok
osztán mi jókat ma pont a dilidokinál hivtalak ja és akkor mostmár téged is hivtalak
az 1 kocsog szépen meg tanitotta vezetni jön a stopp tábla,5-ből 1be tolja a váltót még jó hogy kuplungal de a nyomcsapágy biztos nyulott 2centit mikor felpörgött kérdem mi volt ez?mondja az oktató igy tanitotta és mondom neki ne száguldozz,szokjad még a bödönt erre a válasz,az oktató kocsinak tövig kellett nyomni hogy haladjon mondom drága az 50lovas,ez meg 200 na muszály leszek kezelésbe venni ha fel akarok menni pöstre
mért nem isztok inkább?, vagy a drog annyival olcsóbb
nekem meg fekete főzésből akarsz?
hétfö óta én is bogyot szedek
igen a forgótáras sonkát,és a távcsöves hurkát
ezt mondta a vizsgabiztos is
7-szer
beszéljünk másról ma vezetett az asszony jöttünk mentünk ide-oda meg kellett dupláznom a bogyó adagomat olyan halálfélelmem volt csak megy mint a vak ló
A disznósajtokat Tán feketevágásból származott
Jimbót rejtsd el a pincébe el ne hajtsák vazze nehogy a padlásra tereld mert ezek mennek padlásttakarítani is
én lehet, hogy hamarabb bent leszek mint te
addigra felpaprikázom a benti helyi erőt, elmagyarázom nekik, kire várunk
távol áljon tőlem a vágánykodás itt most mindenkit összeszednek akiről tudják a dolgokat amik fel voltak akasztva a garázsba amit láttál azokat is el tüntettem
akkó meg mit vagánykodó
tudom............jössz te is mert téged is hivtalak
nem nem nem ez nem az én házam
legalább a cellatársaid kollégák lesznek...
A semminél ez is több...