Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 7-et is!KKKKKKK.....
a K, mit jelent? (tudom,hogy ezer,de miért K?)
kilo?
Én adok érte 6k-t is.

kkkkkk

kkkk

kkkkk

Ennyié, kell.
Gumi valakinek? 4-5k
nállad?
Lóve boksz!
Neked egyébként is mindig lesz.
Jó, majd tartalékolok. Holnap senkise kap majd puszit.
nana csak vigyázni azzal a puszikákkal mert nekem nem marad
igen csak az ódinak 80literes tankja van és nem piszkálják PL;Bélát begegsuránynál ki sem engedik 140literes tankal és ráadásul már az apek is beszált a buliba irják hogy hány nap mész tankolni és ha sokalják akkor meg büntetnek XY hasraütök összegre olyan cimszóval hogy miből van neked minden nap 20ezer forintod tankolni mindent el követnek hogy a kódusból még kódusabbat csináljanak csak nem értem ha megyszünne a határ akkor az a sok semmirekellő határőr,rendőr milyen munkát kapna
a tipikus határ autó szlogen jó, és még a többi zsidó bérenc is hamarabb megállítja, az óódi 80-100 is az, hát csak egy gondolat szösszenet volt, te azért ott élsz tapasztalatból beszélsz, meg most épp jó a bömös, had termeljen.
Jól, csak a torkom fáj, de remélem, nem lesz para. Többiek nagyon szarul voltak itt az irodában, és az egyiknek adtam puszit. Több puszit nem kapnak, az biztos.
dede mert 107forintos gázzal megyek és ha 1szerre leveszel 1 tankal ugy igen mondom olajat is tudok vinni
jól köszi és te?
most minden jó csak lett volna másik ülésem azt gondoltam a Jimy 9esére motor alkatrészt nem adom el jeladókat már én is cseréltem most de ezidáig nem nagyon kellett rá költeni bár most bepótolta a paszujjal az a baj hogy tipikus határautó és nem engedik tele tankolni és 1 időbe ki voltak tiltva a határról(110liter)az enyim 100liter és mégsem szólnak
eddig nem éri meg lehoznod, ezt te is tudod. benzin már nem sok kell mert nem motorozok sokat, jő az eső és a hideg.
a diesel adagoló kenő anyag viszont fogyik, már csak ezzel közlekedem.
Mi újság? Jól vagy?
most meg mi állt el, gyújtás? kerék összetartás?
azok akik bmw alkatrész árulnak szarrá keresik magukat, mee itt egy szenzor rossz, ott egy biz-basz elkopott, csak onnan tudom hogy a kertész cimbi is egy 523-at hajt és megy évente 8000km meg rá költ 700e ft-ot , és nem is használja csak kivételes alkalmakkor.
keresned kellene egy megbízható típust, annak a holiknak 1M km volt a passzátba és ment,de ezt na vedd kiinduló pontnak.
na jó reggelt
Jó reggelt!
Szekipapa ha mennék hozzád mi kéne?olaj,vagy benya?
most már betáraztam mosó folyadékból, de fejben tartom. így év végén ott is leárazás van, talán még a kawára egy takaró kell.