Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

béjemwéé nem jó
a hátsóm még meg van, az elsőn már melegíti a valagát egy rájder.
Szeki szonszéd gyerek sűrűn jár a luisba, mint tegnap kiderűt, ha kell valami szójááá.
4 személyes lesz:?
mert ott mi lesz a vidámság, talán az hogy a nővérke megkérdi majd hogy csuklótól vagy könyöktől amputáljunk!
Kellene a kilencesemre 97-es B-s, első ülés, hátsó ülés, nem baj ha szakadt a bőr, csak a szivacs, és a műanyag legyen ép.
igy vót
horgászni szívesen megtanítalak?
ej ha, talán inni, de horgászni?
kis surmó koromtól kezdve nyomom ,a holt-szamoson kezdtem ott ahol te is próbálkoztál, de én még horgásztam rajta a tyukodi konzervgyári szennyezés előtt, nem volt kérdés hogy fogsz halat csak mikor mit. mondjuk akkor a tenyérnyi kárász és keszeg is a tepsiben végezte a csíkkal egyetemben, a törpék pedig 20cm-nél is nagyobbak voltak. és a kissebség nem kapott szoci segélyt akkoriban, ha enni akart akkor pecabot és irány a túr,szamos, tisza. akkor még etz-vel jártam arra, a gnómok meg paraszt bringával és nádbottal fogták meg a betevőt, az ásó és lapát viszont széria tartozék volt a bicón.
azt hiszem üööüöö én is
Nem azt legfeljebb csak fogtam...
Pipi........meg vetted már a busát
Pedig társaságban nem illik sugdolózni

Na lépek is a kórházba ott is vidámabb emberek vannak mint itt...
Nem kell mindenrol tudnod Pipo!
Nektek valami titkotok van előttünk
köszönöm.
Zozo elért?
Órám?
reggelt......mennyetek motorozni......
Fel jonnel MSN-re ?
Jo reggelt trogerek!
3.-dikk
Szeki! Eddíg egyet találtam de az 160 Ł volt! Toby márkájú olyan amit a tank előtt van keresztben! Még keresek occóbbat! meert bííííztos hogy van!
Hello!

Szombaton Zegen leszek egész nap suliba

De vasárnap jó lenne persze ha olyan idő lesz....

Tegnap előtt raktam el télire a mocit, de a kedvedért kitolom a garázsból egy körre
308226865

Majd még ma töltök fel róla képeket, egyik nap lőttem őket.