Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1.Jó reggelt.
a 2000-2001-es hez mennyibe kerül egy kormány gátló,ha van eladó?
Na jóccakát gyerekek búcsúzik a pipi mára, bújatok be ti is hamar a jó puha ágyba...
Ugylegyen Szeki a bicigli túrát nem vállalom, mert van autóm, de horgászni szívessen megtanítalak már 3000 a napijegy akkor még mikor én a vekerin voltam fele sem volt
Emléxem rengeteg törpe volt benne, de azért fogtunk pontyot is meg benyomtunk ketten a (akkor még)debreceni cimbimmel egy üveg gömbszörpöt a nagyobbikfajtából, az este már vidáman ért
aggy isten.....szép estét anyaszomorítók
Na mi van Bogyó be indult a kocsi meg a bolt.
Remélem így vársz.
Edem89 7végen lent leszek Zalaegerszegen ha gondolod viszek zabot a fekete paripádnak ,a telszámom209461198 és egyeztetünk.
Szevasztok
igeeeeeeeenn csak én a jobb oldalt ültem még
Egesz nap kocsikaztal ,MI?
szevasz tróger
Szevasztok trogerek!
jó lett a kis cbr az arany felnikkel, de kár a 954-ért.
az ellenfelek. az egyik naon a végsebességre utazik, a jobbos az fz6 s-el.nem vóóót ott a kawavfr.
Aszongya, 20 liter Pocycle mosó kell neki, sárga színű.
Aszonta adjam meg, én az övét 06703781937.
Szeki fent vagy a forumon most vagyok útba a louis-ba írd már meg a tel számodat hogy tudjalak hívni csőváz
juh nyéééh
látom már honnan találtad ki a helyet, most kevesen voltak. a stégeknél 2-3 kilós potykák fürödtek, de azért a 3e ft napi jegyért nem volt tumultus a parton.
meg eshet hogy jövőre parkoló állásba teszem a motort és horgászni járok meg keró túrára . és még össze is futhatunk horgászhatunk talán egy pár vízen.
3.-dikk