Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipacsnak még sok is volt, látod.
ennyi elég a meg világosodáshoz?
nyugi Lengyusz,,,,,,,,,,,,,,,,,,, a Pipi elmélete 2liter meggybor után a garázsban a legó mellett született a macskusz segitségével legalább is a számokat ő monta
az szerintem hogy hova kerültek a müanyag oszlopok az függ az utépitö állapotátol is.....szerintem inkább a gps
hát nem tom pipi panyola oda vissza folyamatosan 9km-rel mutatott kevesebbet a gps mint a km óra.120-150km es sebességig.az elméleted szerint a különbségnek változnia kellett volna
tanult embernek nincs párja neki is tetszett

ez kár lett vomna ha benned marad Pipi
Hát sedu nem akarlak elkeseríteni de a gps, ugyanolyan sz@r támpont, mint a motor saját km-er órája, a városi radaros mérők is mind mást mutat ha megfigyeled tehát az sem támpont.
Nagyon megközelítő sebességet mondjuk egy rendőrségi fáma tud az kb.(3-5%-ot) csal, csakhát azok drágán tesztelnek

egyszer próbáld ki kocsival, ha mondjuk más vezet, hogy gps szerint mentek 60-al, vagy ha tudtok tartani 120-at akkor 120-al.
mérjetek időt(telefon stopperórája) és mérjetek távolságot(ország út szélén a km-er táblák.(50 méterenként van műanyagoszlop, tehát minden 20-ik egy km-er) ezek tutkó pontossak. mondjuk 60 km/h-val 1 perc alatt megtett út 1 km-er evidens 120-nál tehát 1 km-er megtételéhez szükséges idő fél perc. hamar kiderül, hogy ezek a csodagps-ek köszönő viszonyban sincsenek a valódi sebesség megállapításával. kb. 1000 féle dolog befolyásolja, csak néhány pl. a teljesség igénye nélkül: minél több műholdat lát a gps annál pontossab adat szolgáltatására képes. 3 műhold érzékelésével már működőképes, de baromi pontatlan, ugyanez akár több mint 10 műhold érzékelésével már lényegesen pontosabb.
tehát függ a napszaktól(műholdak helyzete ) időjárástól(tisza idő felhős idő, pára, csapadék, köd stb) azonos sebességnél azonos távolságon sosem fogsz ugyanolyan sebességet mérni a gps-el de mondjuk nem is ez a feladata,ez a funkciója csak egy altelrnatív opció
a tv-nem keres hiánba akkora el kületem a tengejt de mindig csak tologatja az időt a Norbink montam hadja a francba nem csöveskedek pár ezer forintért
Kész lett a vas bogyesz
kár, mert vissza lehetett volna cserélni a tv-re, azzal még mindíg jobban jártál volna
keddig
meddig ?
ugy néz ki
most kötöttem másik biztositást hát az uj hülye kilowatt adónak köszönhetöen 3000huf-al lett kevesebb
nyaralni?
már lassan keresnie kéne mert december végén mennék Pöstre
iiiiiiiiiiiiiigyvan
akkor lassan mehet utra a munkás auto
még nincs de folyamatban szám okééééééééé
vizsga van?szám?
hátakoo........méé aszited jó pálinkákat küldök
Ez a Hülye Picsa rövidítése?
tyuuuuuu