Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pááá
amikor még nem ebben a helyzetben voltak andor segitett rajtuk de amikor fordult a dolog andor szarba volt kért segitséget tőlük szerinted kapott?
Jó éjt!
igen 1 szürke+pajéro+l200+newholland+stb,stb,stb,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ja a ford buszt kine hadjam
az valami merci terepjárojuk volt
Ildikó néni?nálunk csak kókunéninek hivják
neem az asszony az
erdőm is van az öregtől örököltem de le montam anyám javára mindenről a hagyatékin.........tudod tőlem mindent vinnének az erdő bonyolult mert van vagy 60 gazdálya a faluból
Varga Laci?
erdöre adnak támogatást
nah ő az andor barátom rokona velük veszett össze
a szilvát árulja mert azt fogok ültetni fél hektárt
ááááááááá neki sem jött be meg neki könnyü mert a felesége a parlametben meg szedte magát és őt is szponzorálta az asszonka meg ujra belefogott a jószág tartásba és az államtu minden évben kapa a támogatást plusz azok után akit foglalkoztat de jól csinálja mert van már vagy 6falu ahol többen neki dolgoznak
és ha a viktor megy az oroszokhoz és alma kell?
Megyek el szívok egy cigit fürdés előtt.
nem tudom talán most boltjai vannak?
1ko kelek akko ez a baj
nem fatornyosa hane lemez vagy réz, többek közt én is...........ami almám maradt azt az idén vágtam ki meg még folyamatban van de ha konkrétan valakire gondolsz akko mond
Te kis... hm....
Na azért kell mindent délig megcsinálni mert 1re nehezebb.
bogyo ki volt az a kis fatornyos faludba aki kivágta az almafákat és uborkát termelt?
tavaj is mindenki ezt monta.................de szerintem minden 1re rosszabb csak te nem
Lesz ez jobb.
hát ebből már nem
a leg utóbbi találkozón ami nállam volt, eszembe volt,de akkor még biztam benne hogy leszárad...........de nem közel fél millió ment kárba(fagyba)