Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kimostam a hidrotőkéket is,
háát kb 5perc volt mire elhalgattak,addigra ért oda az olaj addig mint egy kovácsműhely
de most már jóóóóó
igen
majd flexelünk a bordódból
te Zsolti.......hallottál már arról a sufni tuningról hogy ha vizüveggel megkened alaposan a régi jól levett tömitést hogy be válna ééé
szerinted tévedek?
ha segit rakok fel képeket
opel hengerfej tömités csere.
igaz 2henger valahova eltünt közben
nem hiszem itt mindenki férfi
na az az ópel sem juró 3-mas
szeva csopp/s
opel 1,4 16 vlave
lemeztömités 7000e piz
a picsákat álnak a sarokba oszt várják az asszonyok utasitásait
Szevasztok trogerek!
Latom szereltek:)
ja meg van vagy 1,3mm-er gondolkozzunk már 1 gyalult hengerfejhez nem illene a gyári 1,7 vagy 2,05-ös? nem vfts lada ez
motorozik mindenki
na hagyuk is ezt a témát mivan ezzel a por néppel tán megint nyaralnak
van annyiért spanyol tömittés talán 1hónapot elmegy
elküldöm de szerintem teljesen felesleges nem küldök én semi kaját nekik inkább azt kivánom hogy az összes befőtt romoljon meg a spájzukban kérdezi a rendőr haverja hogy mennyi a tömités hát mondom olyan 15-20 körül én a nyáron 17-ért vettem erre ordit a gyerek hogy kine találjam mert 7000-ért tud.............oszt mondom miből van csomagoló papirból?
állitólag igen mert valami sujadó tartozásból kifolyólag kivonták a forgalomból valami vastelepes indiántól
küld el a tengelyt de csomagolj mellé 1 ló fejet
a rendőr haverja is felhivott és flegmán lekezelően beszélt velem hivtam a rend őrét hogy én nem akarom őket lehuzni sőt már a szelepeket meg csináltattam csak tömités kell és montam ha a haverja is jön akivel beszéltem az nem hiszem hogy egészségesen fog távozni nem rég hivtak hogy nem jönnek hanem küldjem el a veztengelyt mert aki összerakta az tudni fogja hogy az e duma az egész ugy hogy holnap megveszem a tömitést oszt leszarom az egészet
és forgalombol kivont motor?
akko mehetsz dógozni Rudolf már vár
csumi....eee aludtam ez kicsit bonyolult mert a motort 1 rendőr sráctól vettem,ő meg 1 cimborájától aki garit válalt a motorra,a rendőr végül is nem szerelte be a kocsijába mert vett 1 másikat igy maradt a motor a ,,garázsba,, aztán el adta nekem tudván a haverja álitása szerint hogy jó,müködő én hivtam a rendőrét hogy gáz van ő meg a haverját na most a srác álitja hogy a motor tökéletes volt.......mondom oké csak 4szelep szar+a vez tengely.........mondom a rend őrének nem kell lóvé hanem küldjön 4 szelepet meg 1 hengerfej tömitést hogy összerakhassam a béjemwét tehát ha köcsög lennék akkor a veztengelyt is kérném.................erre kitalálták hogy ez az én régi motorom és be akarom őket hüzni és elfognak jönni igazságügyi szakértővel na mondom gyertek ugy is nekem lessz igazam
ma levették a gipszet,kivették a varatot