Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kamionos vagyok nem informatikus
10-ujjamat tartom , 1-el meg ütök
"estét tegnap leléptél! szakértő?igazságügyi mi hehehe és ki fizeti?nekem egyszer volt szakértő amikor fék elszált szerencsére szervizben cseréltek fö fék munkahengert és a karmantyuk átfordultak és baleset lett akkor jött szakértö
CanáryBÁCSI nem irsz hosszú mondatokat gondolom nehéz 1 ujjal pötyögni
az a debrecen tábla oda-vissza
és a 10-hez viszonyitva?
gondolkodom rajta
de hogy nézne ki a bordó motorral
hát én igy hagytam volna
neked még az 5 henger ereje is sok
kevesebbet is zabált volna.+még a kötelező is
na ez még Pipinek Pipikém látszik az első hengeren hogy az nem is ment mert nem is kormos
nem köll valakinek?

Nekem eddig mindíg azt mondták hogy döntsem jobban,,,,még-még-még,,,,,míg meg nem tudja érinteni az aszfaltot...
errefelé bátrabbak a csajok ugylátszik
látod látod te szarvasi kölök.......a Yodának is ZÖLD van
Pont van tíz kiló volfrámom most már tudom mihez kezdek vele.
na rakjál fel egy értelmes képet magadról................
A kopasz kékruhás meg BregesJani OH-ról
Ha igy könnyebb:DrZXR
A háttérben lévő hölgy meg..........
stijjja de már megyekis
Volframmal elég átdörzsölni. Ciszoló papír több kárt csinál, mint hasznot!
Hali!
Akkó "jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni" ?
szép napot mkinek


Bogyó
nézd meg bazmeg most hiv a rendőr srác haverja hogy eredetileg övé volt a motor és mi abaj vele mondom neki 4 szelep+vez tengely törés erre orginál velem a gyerek hogy az a motor az utólsó percig ment és hogy igazság ügyi szak értővel lefog jönni mondom neki embber én nem vagyok 1 szar cigány aki 20ezer forintért itt variálgat de én 1 müködő motorra vártam nem 1 rozsdás(belül)fosrakásra és mondom szerinted én törtem ell a vez tengelyt azzal hogy át forgattam kézzel még autóban nem is volt milett volna ha berakom...........Recccccccssssssssss ugy hogy szeretettel várom őket
honda
jaja csak a tankon a felirat kicsikét hosszabb a kelleténél és a dekoros néni rövidíteni fog rajta.
ne bassz kéthengerest csinyáltál belőle.
épen most huzom szét megint a blokkot (de jó hogy összeraktam)mert ugye én 1 indithatót vártam hónolva már volt mert látszik a nyoma a gépi hónolásnak csinálok 1 csiszolgatást és meg kapja az én dugómat gyürüvel mert az ugye nem ette az olajat igaz 1 hijja van de szerencsémre még alapméretü mind két dugó
told már el erre a pofádott had lássam már végre azt a dögöt
én is nyomtam egy 50-est, igaz hogy át rendszámoztam a kilencest de ki kellett próbálni, hát n em a vfr szintje az biztos,kicsit többet is nyomtam a féket a kelleténél. sokat kell még fejlődnöm ehhez a szinthez.
találtam neked való klr-t óccsó ér ha vissza olvasol, akkor rá találsz a képekre.