Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát
gyorsan túl léptél az előjáték részén
itt sem volt már képbe
Vagy csak szimplán éhes voltam a sok kotyvasztott lőre miatt
Ez az augusztusi kawa lyme party után volt Az a baj, hogy a kezem viszont mit se javult azóta
Na most, hogy végre láttam rólad fényképet, nem is vagy annyira szőrnyű, mint ahogy gondoltam. Még lehet meg is döngetnélek (ez már az ismerkedés utolsó fázisa nálam )
délutántól nem birja meggyújtani a gyertyát
Ő még nyaral.
úgy fest, hogy mindegy volt, mert nagyon örültél neki, Pipacs.
téleg hun a Jimy
a mostani arcod inkább
A jimy által lerágott csirkecombot.
montam hogy kell 4 szelep+1 hengerfej tömités azt is montam ha pénzre hajtánék akkor a veztengejt is kérném ami uj árra 117ezer bontóba vagy 50 db-ja de nem kell mert van és én 1 inditható motorba egyeztem nem 1 rakás fosba megértett és sajnálja mert őt is átkurelta a ,,cimbije,,holnap előveszi ja mert a cimborája szerint le akarom huzni őket montam nem pénz kell elber hanem alkatrész,,,,,vasald be azon aki átbaszott és vedd meg ami kell és küld el nem rég kültem neki képeket mert a haverja szerint a régi motorról kültem képet hogy behuzzam
Inkább részeg legyek mint fáradt...
Itt mit majszolhattam
Hát úgy néhány. .Mért tetszem?
Persze tételezzük fel, hogy akkor volt az csúcstechnika
Jobbra lent ott az akai deck találgass
ÁÁÁ nincs abban semmi,csak az asszonynak pedálozok.
Mondtam, hogy rendes tagaz a norbi gyerek (mégha rendőr is ) csütörtök este elbeszélgettünk egy jó fél órát, miután a tv-t felvittük. Szerentem ő is csak egy szerencsétlen lúzer. A haverja valami nagy patkány lehet a srácnak, szerintem őt is szimplán csak átqrta
Mit mondott az alkatrészről...
itt hány éves voltál?
és még 1 kicsi
Igen, holnap már ti is linkelhettek videókat, mint Bogyesz.
Mit nézel?
Nekem is te pocok de én fáradt voltam te meg alkesz
szoba biciklin minek övtáska
vagy úgy gondolod jutsz is valahova
szeva Pipi beszéltem Norbival ő mindent elkövet de a cimborája ugy gondolja hogy be akarom őket huzni monta hogy fizet.........montam ne pénzt adjon hanem alkatrészt