Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziaa Bogyóm ..ugye tudod miért írtam azt hogy "imádlak"
H Zolit ölelgesse a vacogó tigris. Ő vagy a 14 éves pipikre vagy az idősebb faszikra bukik. A ruciról annyit ha motorozol akkor ne pipilj.különben se divat bemutatóra járok vele.
mellik a te rucid Zozoka?
értem ..de azt tudod ..hogy nehéz az egyrészesbe pisilni ..és ha meleged van ..lóg rajtad Amúgy nem zavarna ha HZolit ..ölelgetnék ..nekem minden ölelés egy lök hárító nyomás
Nem csak egyrészest akartam midig is venni. Ez meg jó áron van. Ja addig örülj amíg téged ölelgetnénk és nem Himit
hihihiih nem zavar az ..ölelés..csak mki le csap rá ha írok ..ne parázz ..remélem minden oké ..mi van a ruhával ..kinőtted . .
Akkor nix ölelés, ez marad amúgy megy a para a csütörtöki tárgyalás miatt. Más különben minden ok most tettem fel a régi ruhám a netre hátha valaki rá csap.
illve ..idén nyáron ..Bkenese... Mi nem megyünk le Sófokra..csak Bakarattyára ..ott van helyem ..tuti jó
ööööö..2 napot voltam lent ..lent is aludtam a sátorba ..de rezzeget a seggem ...amúgy jó volt ..Komáromival kezdek ha jó idő van ..utána sorba..ami szimpi vagy... ha kapok meghívást ..akkor arra megyek..a múlt évbe Bkenesére kaptam a szervezőktől
Helloka!

Kár, hogy polgárdiban elkerültük egymást idén, látszik, hogy nem ittam eleget együtt Faziékkal... csak körbe körbe mászkáltunk meg átjártunk siófokra... szomorú
ez az ölelgetés nagyon megy nektek jól vagy Zozo
ció
szia Edem...
szia zozo ...
Ma is milyen jó idő volt... simán lehetett gurulni. Jó nem kell lenyalni a majrét ilyen időben már, de azért lehet közlekedni

Bár ma unalmamban felraktam a téli kereket a kocsira, valamit jelent
Pipi a rejszolás nem számít tornának
Edem ..én a múlt 7-gén szóltam ..de az összes ismerős csak nyafog. . . .
szép napot.. nah ..okosabb nem lett a doki
éééénn issss imááááádlak
ki a tököm ez a vizi disznó? Pipi mér lassan nagyobb a beled mint az enyém ha igy folytatod utólérsz
Sziasztok!

Valaki a héten Zala-Somogy Balcsi felé egy körre? Kikell használni a jóidőt:)
nah...többet ilyen korán nem kelek ..nem bírom magam helyre rázni
szép napot mkinek...
Bogyó imádlak... mondtam már .
Kék te eltűntél a 7gén csak nem .
istenem a rongyok helyett már ezt láthatnám
köszi elöre is