Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na,itt semmi jóra nem számíthatok, én is megyek fürdeni!
hmmm....hát ha elkap ..akkor ott lesz is valami ..de viszont kaphatod
az kevés lenne.ha csak elkapna!
nah..feladta mki ...akkor elmegyek a fürdeni
Kék..te nagyon eleven vagy ma este. . . ..egy Vérbelinő elkaphatna Bp--ten
ja! nem csak a mocimé!
-s+d
mi az kék... meglestem a mocis..a tiednek ..kissé meg van nyújtva a kipuff csöve jól láttam?
Aludni-egyedül kell..pihenni-többesbe..huncutkodni-kettesbe .
Kék..hmm nem hiszem ..hogy aludná én se azt tenném hidd el ... ha lenne kivel nem aludnom
Én is átaludnám a telet, ha lenne kivel!
egy baja van ennek a fórumnak ..ha valaki nem akar ..mindent más orrára kötni nincs privát része ..ahol csak azzal beszélget akivel akar
kék..az egyik igen... bár én ilyenkor amcsiba mennék ..ott lehet mocizni ..és jól át telelném magam
méé? magas az ágy?
nah de kérem szépen illik a nőket zavarba hozni? a lábamat lógatom az ágyról ..kedves Kék ...
hogy én lógatok az 1 dolog.De hogy te mit lógatsz.azt te tudod!?
hmm..most a télen lógathatok eleget azt hiszem
kék..sajnos ..ez van ..ha nem lennének a cápák /bankok/ akkor jobb lenne minden ..de sajnos ők most az urak a válság nekik kedvezett!
lassan én is pecázni fogok,mint Pipi,mert nem sokan vagyunk!
a baj. hogy igy is csak a bank jár jól!ki van ez tanálva!
kék ..mit rehegsz?
Kék ..nem ..az a te segítségedre van ha ..nem tudod a törlesztőt fízetni ..bármi ok miatt...a havi törlesztőd csökken ..és majd később kifizeted...ez 1év-re adják!Az Erste bank -amit tudok fixre náluk van ..és nekik van egy ..olyan biztosításuk amit megkötsz 6hónapig melózol akkor lép életbe..ha utána elküldenek a biztosításod ..ekkor lép életbe..és fizetik a törlesztődet..
A méltányossági is csapda.Vagy nem?