Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hazafelé jöttünk arra pipike
bocsi,de má minden bajom volt,meg este 6 ora körül volt.....
de még majd meglátogatunk megnyugodhatsz.....
majd egy pesti ut alkalémával beugrunk
Ha már kecskeméten voltál benézhettél volna
Kaptál volna finom kapros tökfőzeléket fasírtal...
Szia Karmika ,csak te vagy fent?
szia Zoli...a segged simiztesed..a csuklód masszírozni ..és aludj jól
na ittho vagyunk faszik.......550 km szezonzárásként
orosháza-pécs-paks-dunaföldvár-kecskemét- orosh.
átlagtempo:130-140 öregessen.....képek majd holnap,de a hegylakóknál rakott fel kutyu
na joccaka,kivan a csuklóm meg a seggem
Láttam volt egy kis élet ,még nem voltam fen
sziaaa Bogyó . .
szijjjjja
szép jó estét mkinek!
Na m1ek kiveszem a Banditból a blokkot!
Milyen sportlégszűrővel? Ami darabonként lehet venni? mert az egy kalap szart nem ér!
értem, de elvileg átmenetileg lenne egy kis teljesitménycsökkenés, ami szerintem fel se tünne az egyébként halott 10es után, nem tudom egy probát megér az hogy a sor hátrébb lenne szerintem nem gáz mivel a saját légszürőjét biztosan nem tudom betenni. sportlégszürövel probálom megoldani
Ha összehasonlítod a két hengerfejet akkor látod hogy az RX-én a szívócsonk vízszintesen van! Na már most ha arra csinálsz egy közdarabot hogy egy esőáramú karbit tegyél rá ,akkor hátrébb kerül a karbisor mint amogy a ZX-10-en van!Ezért nem valószínű hogy a tankot fel tudod tenni! A ZX 10 hengerfej kecsesebb! Szinte egyenes a szívótorok ha viszont egy közdarabot beiktatsz az RX hengerfejre akkor annak a szívócsövében kettő törés (1 a szelepnél 1 pedig a közdarabnál)is lesz ami áramlástanilag nem ideális! Így csökken a teljesítmény! Néhány százalékot!
és ha olyan 4fokos közdarabot csináltatnék ami feköl néhány miliméter és alul max 2 cm-lenne, ott lenne gond a karbikkal ? kifejtenéd milyen probléma lehet a 4 különálló karival, késöbb kapné a nyálat? ennyire számitana az a pár cm-er közdarab?
Amúgy vasárban adnám! Cserebere lehet érdekel majd!
Nem azért írtam mert mindenképp meg akarok szabadulni tőle! Úgy hozták aztán itt maradt! Most jutott eszembe! Van váltó is meg hengerfej is! Veztengelyekkel! de lehet megtartom mert még egy GPZ-t akarok venni !900R-t Oszt majd arra jó lesz a hüvelyek a dugókkal! A rég GPZ-men is RX hengersor ,hengerfej, karbi volt!
mellékesen rengeteg 10es alkatrészem van ha megy valami cserebere akkor boltolhatunk
igen tudom , csak most nincs lé mert minden a nyakamba szakadt, ezt is eksöntöl sikerült részletre beujitanom, de ha gázt a 10es sor akkor majd elboltoljuk valahogyan
Ha hajtókaros akkor még a hengersor nem sérül! De egy kis extra? Hmm van épp itthon egy ZZR 1100 hengersorom dugókkal! Na azt kéne ráapplikáni! 1052 cm3!
értem, tehát akkor sort is cserélnem kellene, nem tudom milyen állapotban maradt sajna jönnöm kellet a hajtokaros 10essel jópár km-ert rettenetes hangja lett mire behoztam
Ha csak néhány tizeddel akkor a dugó más egy kicsit!
A felső holtpont ugyanott van mindegyikben! Csak a GPZ 900 ban az alsó holtpont van feljebb 3 mm-el!mivel a hajtókarja 1,5 mm el hosszabb!
na azizinek ugytudom ugyanaz a lökete, mint a régi 10nek
megvan mind2 teljes szerviz manualja, de a tény az tény a gpz 1000 Rx hajtokaros állapotában kapott egy 10es fötengelyt, és a hengereket meg kellet emelni ez biztos, hogy miért ne kérdezd de az 100% hogy ki kellet emelni pár tizeddel