Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugy meg boldog névlapot a Lackóknak bár itt a Kalackót tudom,de elnézést akit nem ezért minden Lacinak boldog névnapot
na jó volt közte 1 cigi meg valami magyar film a kettesen
Na örülök, hogy rendbe jöött a szerelmi életed
Azért az a 2 egymás után elég durva túlzás
De nem baj mi így szeretünk ahogy vagy "Háry János"
Sedu Ha majd veszek akkor motort veszek
Ezek a Z-ék pont olyan mint a babérlevél Mindenbe rakják de semmire se jó
Nem szívessen lettem volna a helyedben 270 fölött egy fejidom nélküli motoron
Mióta is árulgatod? 2 éve valjuk be nem volt jó válsztás
5 db 10-est eladhattál volna ennyi idő alatt...
Egyébként meg az előbb leírtak miatt egyenlőre nekem nem kell gondolkoznom semmin.
most nem tennap átjött az asszony beleszalattam egy kettesbe egymás után kitettem magamért most nagy a szerelem nagy vagányul kérdeztem hogy még egyet?áááááááááá monta hogy kivan olyan über király vótam na én meg magamba-hálistennek mert a szivem ugy kalapált mint egy 9-es fordulaton meg ugy is csak taknyolás lett volna de most minden okáj
ez a tied Sedu
Irigy vagy mi?
most komolyan nem dugtál te valakivel oszt a nagy mámorban azt hitted motor a füben
csak a kerónál nehogy a sisak érje előbb a földet csak ügyesen
nem látszik semmi,finom puha fűbe dőlt
de azé tegnap indulásnál olyan 1 kereket nyomtam hogy magam is meglepődtem.......
alakul ez ...alakul.....
Remélem az a szépség karcmentes maradt , mert ugye érted nem kár csak a motor ne sérüljön .
lassan összerakhatnátok 1 borulás galériát
még mi nem kéne....
pedig biztos jól néztem ki....
Hát ahol ennek a vége van 275, én ott rakom ötödikbe.
Fénykép nincs?
Most kell aludni, hát mit csináltál éjszaka?
Ja, tudom keményen dolgoztál.
Pipi itt az idő, hogy vegyél egy Z-t

Ezt nekem is örömmel fogadták. Mégiscsak gyengébb, mint egy kilences, nem is megy olyan gyorsan:
Jó reggelt!
na haggyatok.....
csak nehogy felbukkanj a 10-ees vagy 12-es fórumban hogy ................sziasztok kis pajtások uj tulaj vagyok és érdeklődnék.............
Ezt a témát egyenlőre pihentetnem kell
Majd az idő lassan elfeledteti vele, akkor ismét eljön az én időm
Amikor megvettem a 9-est, ezt is rejtegettem, dugdostam
Nem könnyen került be a családba. Azt amikor már kezdett éppen közömbössé válni számára akkor egy ilyen majom ki akar csinálni a kliójával