Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vészes.2 oldalidom,fejidom,2 tükör,2 index,kormány,első fékkar,jobbos kipuff,jobb hátsó lábtartó,első sárvédő,első lámpa!
Csak ugye 10 éves a gép,és erre leszámolnak 50 % avulást!
Na menjenek a kurva anyjukba.Májusban lett kész a gép!Új minden rajta,friss fényezés,stb.Erre kitalálja,hogy 10 év alatt 50 %-ot avulnak a cuccok,mert ugye a baleset előtti állapotba kell visszaállítani a gépet.De mivel,hogy új alkatrészek kellenek hozzá,azok értéknövelő tényezők lennének.Ezért felét levonja a majom.És ez csak az egyeszségre kifizethető összeg.Számlásan ez is TK.
Pipikém, dehogy bántom én őket, ők nem veszik észre, hogy egytől egyik imádom mindegyiket
azt mennyire sérült (182 ezerért )
Hát itt annyira nem publikálnám, de majd privát
Ezek a kárszakértők érdeks egy állatfaj.
Múltkor próbáltak ellopni egy kerítést. Vagyis inkább kerítés maradványát, 8 vasoszlopot. Persze kit találtak meg tanúnak ha nem engem... No mnd1, megkérdezte a zseru mennyi a kár. Mondtam tudja a rosseb, legyen 12 ezer pénz. Fos rozsdás oszlopok, stb.
Erre kerekedett belőle olyan ügy csak lestem, és a kárszakértő olyan összeget állapított meg arra a nyamvadt 8 rozsdás vasdrabra, majd beszartunka röhögéstől. Mndezt másfél oldalon levezetve
Jobbulást,remélem mihamarabb felépülsz.Nekünk most mázlink volt hála istennek.
Ne bántsd őket Rony Náluk a nyelvtanórát gyakran a sarki kocsmában tartották meg...
Nekem 2 nappal a Te eseted előtt taposta bele a gazdag apuci hülye fia a parkolóban szabályosan álló motort az aszfaltba.
mer veled mi történt barátom
Én is lassan ilyen kárszakértős témához érek valamikor, mer tk-ra ment a zx. (meg a kezem )
Te ne kötözködj velem.
Nincsen is és kész!
Amilyen helyesírást Ti itt időnként produkáltok, ahhoz képest ez kiskutya fasza
Add meg a számod.Tovább küldöm neked az sms-t!Mert ez is abban érkezett a kárszakértőtől!
Az úgy helyesebb hogy nincs is!
Egyenlőre ez még csak nem hivatalos.Még mondhatják azt is,hogy ezt sem fizetik ki.Le TK-ztatni meg nem nagyon akarom a gépet.
Jövő 7-en beszélek az ügyvéddel,lépünk tovább,és a vállalkozás ügyeinek elmaradása miatt is kérünk egy kis kártérítést!Úgy már tuti elég lesz a lóvé talpraállítani,és nem kell tovább cigánykodni velük.
Két forint már nincsen is....
Te jó isten.
Vasban többet adnak érte....Az szép...
Most akkor mi tovább támadási irány?
Felajánlottak kemény 181292 Ft-ot!
Majdnem sírógörcsöt kaptam!
Szijjjaaaa
Hát Te merre jártál egész héten? Nem is láttalak!
Uuuuh, nem néztem, meg fogom. Ha kettőt is akkor főleg
Mi a nagy biztosítóügyi helyzet?
Halló Csájé!
Kűdtem neked mailt!2-t is!
Megnézted?
Rédén trike & bike találkozón.
Megnéztem a trike-okat meg a bike-okat
Ja és Imitrike-kal még mehettem is egy kört
Jah értem!
És te merre jártál?
Udvarias vagyok
Akkor miért kérdezted?
Jól van, nem is akarom tudni
Az engem nem érdekel
Nekem mint egyetlen nőnek köztetek tupiroznom kell magam
Mit keres Érden a motorja annak az állatnak?