Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy nezem Pipo a kutya megragta az elso felnid
uuuuuuuu kezit csókolom drága asszonyom azt hittem már sosem irtok mi az ujság veletek jöttök szeptemberben?kicsit hiányoztok na
Ocsoertz!
KUlomben lefejelek!
Ja,tegnap is kint voltunk és figyeltük az érkező,meg gyakorlatozó madarakat.
PiPO! ha eppek az elso fektarcsak erdekelnenek!
Ez semmi!
Van egy fasza műanyagos ismerősöm.2 söré ezt összelegózza.
Lehet majd azt mondja:
Figyeljen Uram:Ha faszán lemossa nem is látszik majd meg semmi rajta
És most, mi?
Tényleg, nálatok meg repnap van.
Itt is ezerrel süt a nap.Egész nap a vadászgépek nyomták,cserébe holnap kimegyek reggel 8-tól nézni őket a reptér végébe.Fizetni nem fogok érte,mikor a reptér végébe meg ingyé kimegyek a mezőre.Még jobban is látni onnan őket.
Es most?
Szép egy banda Tudnám ki kicsoda
Igen Pipi, Téged felimerlek.
Ne mááá, hogy ott ilyen jó idő van
Bocs, pedig nem is ittam. Lehet az a baj...
Meghülyültem, össze-vissza írok
Szóval: a ZX-9R tagjainak helyesírása
Na megültük a halotti tort

IN MEMORIAM kawasaki zx 9r b
Született: 1995.04. hó
Meghalt: 2010.07.31. Emléked mindíg a szívemben él...
R.I.P

Köszönöm srácok, hogy eljöttetek meglátogatni és segítettetek átrakni a halottat a garázsomba
Ehhez adsz valami szótárt is?
4. nekifutásra értettem csak meg!
Na helyesírásom kezd a XZ-R9 klub tagjainak helyesírásához idomulni...
Remélem, most már maradhatok....
Sőt, kiabáltál is neki miközben ekreszte tett karral üldögéltél a fagyizó teraszán, hogy kicsit jobbra, nem balra, most szedd alá, okés, akkor most még egy kicsit told is meg
Nem tudom mennyivel tolatott,de ha rendesen tolatsz,csak észre veszed,hogy nekimentél egy ekkora bálnának,és nem borítód át a másik oldalára.Pláne nem tolod még.
Amúgy meg igen,szemét vagyok.Új motort akarok venni.És én löktem oda a motort az autó mögé direkt az utolsó pillanatban.
40-el tolatott? Mekkora távolságot tett meg tolatva? Vagy az a 41-el tolatás csak nekem olyan sok?
Eddig meg voltam győződve, hogy hát szerencsétlenkedett és fellökte a motort. De ezek szerint megpróbálta belegyalulni az aszfaltba...
Nm is értem, Te miért nem érted, hogy ezt simán rendbe lehet hozni...
Meg aztán most nagy cucc, hogy ide-oda kicsit beleér....
Felháborító, hogy Te is csak pénz akarsz kicsikarni a biztosítóból, hogy aztán majd vegyél egy új motort
Áááá, idióták ezek Na majd Pipi mocijra mit mondanak... Tuti az lesz amit Pipi írt, még neki kell fizetnie...
A srác kb 40-el tolatott.Bele a bal oldalába a motornak,azt összetörte,majd átdőlt a jobb oldalra,300 kg a vas,elég annak az is ha eldől,de okoska nem vette észre hogy neki ment és még meg is tolta picit.
Ja a kárszakértő állat.Először el akarta magyarázni,hogy a kipuffom javítható.(Jelzem,annyira benyomódott,hogy beleér a lengőkarba)
A horpadásra meg a karcra mondta,hogy csiszoltassam meg,majd krómoztassam le.Mondom neki,ember a króm leég róla.halál nyugodtan közölte,hogy most is krómozott.
Erre felvilágosítottuk,hogy nem krómozott,az egy rozsdamentes acél dob,és ki van polírozva,attól ilyen szép.
A baj nem ez,hanem hogy azt mondta nem kell cserélni!
(újra jelzem,beleér az egész a lengőkarba)
Nagyon nehezen fogta fel,hogy nem a néhány karc és kis horpadás érdekel engem,hanem hogy így nem lehetne használni.
Azért elég hosszú a lista egy parkolós balesethez
Mondjuk az én hibalistám nem biztos, hogy elférne egy biblia méretű könyvben
A biztosító meg nem a kifizetéseiről volt híres sose
az én motrom 15 éves akkor mi lesz én fizetek majd nekik