Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ghostyka inkább várd a delet mer Fazi zár, azt bontossal nemsoká ott teremnek ripinyomra törni azt a csörgevetélőt
Bár legyünk öszinték Fazi felajálotta cserébe érte a 9-es vízpumpáját. Szerintem ez egy nagylelkű ajánlat volt én annyit nem adnék egy kátémeé
Egy utolsó szériással el lehetne jutni. Persze Kispataki szintű emberrel a nyergében.
Aztakurv@ hát én kerítek egy zx9 Rossinak, ezt nem lehet kihagyni. Úgyis jó barátom a srác
ha valaki egy zx 9-el eljut a h.ringen 1:57-ig Az egész fórumnak kinyalom a p.csáját meg is örökíthetjük és berakhatjátok a videóitok közé
bocsi Pipi hogy ma nem megyek látogatóba de küldök 1 kis lábadozási csomagot
Te kezdted az okoskodást hülyeséggel
Te már megint olyan borzasztóan okos vagy ghostyka a hülye véleményeidet mé nem magadnak tartogatod
Ezért írtam, hogy nem tudom mennyire profin megy a dolog. Nekem még az értékes percekért is küzdenem kéne, valószínűleg nem sokat számítana hogy milyen plexivel megyek
Jó reggelt!
Jól mondod. Ha eljut valaki odaáig, hogy a tizedekért küzd és nem a másodpercekért akkor ér valamit. Ez olyan 1:57-nél kezdődik. A felett max. kényelmi szempont játszik.
Fazi amit én linkeltem ott van a tiédre is ha jól láttam! Méghozzá ződbe is
Tudod Pipi a verseny plexinek az az előnye(nem véletlenül hívják így), hogy csökkentse a légellenállást. Jobb lesz a szélterelése a szerkezetnek. Nem tudom mennyire profi itt a plexit kereső srác, de egy jó versenyző értékes tized másodperceket, vagy akár másodperceket is szerezhet. Plexi nélkül elég esélytelenül indulna szegény. Na osszá le hogy hülye vagyok és te mondtad jól
Nem tudok arra Fazi!
jóuuuu reggelt
A H.ring és a bubis plexi közötti összefüggést nem nagyon értem? Ha egyáltalán nem lenne plexi rajta az sem okozna túl nagy gondot. Ott tartósan nincsen nagysebességű motorozás
A legtöbb amit ott tudhat egy 9-es a célegyenesi felüljáró utáni szakasz ami ha nagyon ki van hegyezve a gép és jó pilóta vagy egy szűkebb féktávval az 1-ig akkor (talán 230)
kinyitottál már
Augusztus 13-án ZX kupa a Hungaroringen ami alig 1 hét sajna. 2 hetet nem tudnék már várni:S de köszi
Na lepek 8 kor nyitnom kell.
Majd jovok
Csako Pipo!
A fektarcsaid egyben maradtak?
Erdekelnenek az elso paros
Na hál' Isten, hogy az én motorom már sz@rrá lett vágva
Így legalább a tegnapi ring nap miatt már nem idegeskedtem
Egyébként biztosan szétb@..ott volna az ideg
Látjátok Minden rosszban van valami jó
Az minek neked Fazikám
1 lassítaná az így is gyenge motorodat + növelné a fogyasztást
2 A tied eddig se tudott gyorsulni annyira, hogy mögé keljen bújni de ha most ez a divat akkor megértelek
96-osra tudnal szerezni bubist?
No. 1