Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy negyed órája megint bizonyították a rend őrei a rátermettségüket .az Illatos úton van egy aluljáró ahol esőzéskor összegyűlik a víz.nem kicsit, kb.30 centi áll ott most az úttesten,ezért aki arra jár kb.10zel megy át a tavon .De jöttek a sünik szirénázva ,és kb 60nal bele a nagy vízbe , 3 méterre ment fel a víz ,a kocsi lefulladt a lökhárító megtört a rendszám leesett ,ezek meg a térdig érő vízben keresgették a rendszámtáblát egymást anyázva ,és közben feltartották a forgalmat .mi meg megtapsoltuk őket ,amire kissé idegbetegek lettek .
sajnálom,h nem volt nálam fényképező vagy kamera...
Actiontizenhárom is jön.
ha kell,vagy tudok segiteni,akkor ugy alakitom,hogy előbb megyek!
délig dolgozom,kb. egy óra fele tudnék indulni hozzád!
Klackó jimyvel most beszéltem, tán ők jönnek holnap dél körül, meg ha jön kojot is(nem hívtam még mert éjszakás volt a kúton) akkor elhozzuk az ismerőstől a "torzót" mert baleset után ők vitték el futóval hozzájuk amíg a kórházban én a műtétre vártam Azóta futón van a test, csak ráakasztjuk a tojóra azt elhuzzuk hozzám ez lenne a terv
Eszternek linkeltem, Te nagyon okos.
szia pipi

én szombaton délután átnézek hozzád!inkább a délután második felében,szinte estefele...
de majd figyelem a fórumot,hogy a többiek mikor mennek,hátha sikerülne egyszerre kellemetlenkednünk...
Ja Lui még egy pillanat erejéig annyira viszatérek, hogy a helyedre egy bajzáth bácsi féle trotty került
Lehet szegény Pisti felvágta a saját ereit reggelig...
Hát ez abszolút nem tűnik vészesnek
Csináld meg kuplungkarváltósra mint a komárnál van
Neked úgyis a lábad van begipszelve...

Na léptem...
hát csak 1 de ez sem tükrözi hüen a helyzetet de a lányeg:lessz ebböl még motor habár felülni egyenlöre nem tudok
Mit szóljak Lui Azt az oldalát látom ami sértetlen
Ennyi erővel akár karcmentessen megúsztad
A sérült oldaláról nincsenek képek?
pipifax
na mit szolsz?
Szia lui Gondolom Jobb már otthon aludni neked is haver
Szegény Pisti még ráhuzott egy napot a 4 mormogó vén f@sz mellett Jobbulást és kitartást Bőrgúnyát meg vegyél mihamarabb így a következő perecnél azzal a kb. 30 flekkel kevesebb lesz rajtad Na megnézem mi maradt a vf-ből
Mivel a tag nem ismeri el a saját felelősségét így két per is lesz.
Maga alatt vágja a fát, mert így veszik egy évre a jogsija + kap egy év felfüggesztettet. Ha elismerné a felelősségét ezt mind elkerülhetné (minden nyom ezt igazolja) meg tudom én is, hogy nem mentem gyorssan Csak azt nem értem, ha már úgyis fogadott ügyvédet az miért nem világosítja fel erről Az egész autóján van max 3 kiló kár(magának okozta) + 2 évig visszaesne a bonusa 2 fokot(ez jó ha 30 k) meg kapna valami kis bírságot 4 kilóból túllenne rajta én is megkapnám a pénzem hamarabb. Ilyeneket állít, hogy 150-nel mentem belé
Az a fostalicska kiflibe hajlott volna ha cirka 320 kg belerongyol oldalról150-el Nem beszélve arról már nem is okoskodna ,mert nem élne mivel pont hozzá nyitott volna be a 9.
Mivel felbosszantott a polgárin behajtom tőle a munkából kiesett 3 hónapom is Annyi szerencséje van, hozzáteszem pláne nekem , hogy nem lett maradandó sérülésem, mert akkor életjáradékot is fizethetne
Szerintem a motor az tk-ás nem vitás. Mellette még ott van a bőr szerkó + a napszemcsis bukóm
Az a baj, hogy buta emberek mindíg is voltak A mégnagyobb baj az, hogy pont én találkozok egy ilyen antitallentummal...
hello levi a puch-os forumba raktam fel két képet a balesetröl jo gyogyulást.
üdv:lui
Írjál össze mindent! A táppénz és a fizu közti különbséget is fizetni kellene valakinek. A biztosítónak, jelezd, hogy karcmentes/sérülésmentes motord volt. Lehet TK-ra veszik.
Ha van baleset biztid ott is tartsd a markodat!
Az is jó ha már nem fáj. Tudod a mazóknak a rossz a jó, de mivel a jó rossz nekik ezért az is jó
Nekem szombat du.a jó Pipike!csak mert éjszakás vagyok!Majd Zozo nyilatkozik hogy ő hogy gondolja....
na haggyatok,mostmá fekszek
Csá sedu
hát, abban az értelemben, hogy szezon közepén sz@rrávágják a jobbkezem és tk-sra a motorom rosszul
Egyébként már fájdalmaim nincsemnek, de a teljes gyógyulás 3 hónap
pénzt a biztosítótól meg jó ha fél év múlva látok...
Ja zozó és kojot előreláthatólag vasárnap nem leszek itthon
ha tudtok jönni akkor szombaton várlak benneteket szeretettel ill. azokat akik beteglátógatóba érkeznek ha van, lesz ilyen
Ha nem tudtok jönni szombaton akkor elhlasztjuk, bár utánna már én is mehetek hozzátok
Vasárnap megyek salakmotorozni ott legalább nem fordulnak ki elém idióták
Hogy vagy?
kinek jó
3. Jó Reggelt!