Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Addigra remélem már itt lesznek jimyék is
Nem kotyvasztok (ha csak az asszony nem ) de egy pizzára a vendégeim vagytok
itt is leszakadt az ég
Pipike!Én/Zozo-t nem toom/kb 2-körül érek oda,mivel délig szunya ,aztán valamit kajcsizok/nem sokat ha má kotyvasztassz valamit/oszt góóóóóóó .
Majd tárgyalok Zozoval hogy neki jó-e
Ha szar idő lesz netán akkor is megyek/kocsival/,mert lesz egy kis üzletem is ott nálatok
Holnap hííílak!
itt most eseget rendessen, vajon kibírja-e a ringezés idejére
Bár pesten mindíg mázlijuk van
ááá szerintem olyan pörit csinállt,hogy még a fazekat is kimártogatnánk
Ha én nemvagyok elég szólok a haveroknakis Meggyőző egyéniségek
Pipi neaggóggyá majd én leszek a szemtanú
Szerintem megint semmit... De most a változatosság kedvéért a kínaiba ebédelt
Pipi mindenki tugja hogy a zsiguliknak elég gyenge a fékrencere és már hetek óta javitgatod simán belerongyoltál oszt kész csak előtte átnyultűl a renaultba és magad elé rántottad a lormányt
És a sok hamistanúja mit tanusítana neki?
Hogy 150-el mentem Dehát a sérülések alapján ez teljessen tisztán látszik, hogy nem igaz Vagy, hogy nem is ő kanyarodott hanem én húztam rá a kormányt
Vagy fordítva ültem a motoron ami egykeréken volt 200-nál,cigiztem, közben olvastam a népszabadságot amíg a füllhallgatómból az ac/dc üvöltött
Nem tudna ellenem tanuskodni. A baleseti helyszín egy nyitott könyv, minden látszik szépen ami az én igazamat igazolja ahogy az eset valójában történt.
Inkább a visszapillantó tükröt kellett volna arra használnia amire való és nem borotválkozásra...
vajon nem főzött valamit az én babaszemühercegnőm
itt vannak a profik
Óvatosan! Én nem régen vesztettem el egy pert, ahol szintén nekem volt igazam. A másik fél hozott sok -hamis- tanút.
Szerintem keress egy szemtanút, de inkább 10-et mint az én alperesem!
A kárörvendőknek: DAS fizette a fél millát.
Ez még kis amatőr... Az előző az már profi és sün pozícióba van
itten csak simán igy
krumplival megeszem a sóska mártást de ahoz még ki kell vájnom a földből a krumplit
Így néztek ki?
Nálatok se túl jó a koszt, legalábbis én nem szeretem a sóskát Maradok a krumplis tésztánál
jó ebédhez jó a sóska
Gyere

Az asszony dógozik, én meg fél kézzel nem főzök tehát pizza lesz, remélem mindenkinek megfelel...
Hát ez tényleg kár