Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogy akar száműzni ,csak ő igy szokott barátkozni .még kedves is veled ,lehet tetszel neki , a macskák után a fiatal fiukat szereti a legjobban ,
Hát te meg ki a geci vagy angyal bögyöröm
Na szerintem meg koppenhága innen míg jó van dolgod faszkalap
Én nem sértődtem be Csak Pipi akar száműzni mert nem olyan stílusba vettem motort mint ő... Arra jó hogy ezzel pont kitudom élni állatkodásra hajlamos életem
Azé nem érted Jimykém, mert a sok munkátol se nem látod se nem hallod a kiss Ádám féle reklámokat ott véltem felfedezni a Kojot mondandója és a reklám közötti hasonlóságot
Mivel mostanság csappból-vízből ez folyik aszt hittem érted
te meg ne irogassá be csak úgy,mert azt sem tudod miről van szó .ne szólj bele a nagyok dolgába .
amúgy meg a supermotó igen is használható terepen,nézz meg egy versenyt....
most miért vagy ilyen sértődős kisgyerek tudod hogy ez a topik ilyen mindenki marháskodik ha itt mindenki megharagudott volna mindenkire akko már nem is lenne a 9-es topic!Pipi is csak viccel meg irigykedik mert magasabb vagy nálla
nyugi már ,csak irgyikedik ez a kis mélynövésü pöcs,h milyen szép új motorod van . ,nem kell ilyen komolyan venni semmit amit Ő mondd . .
holnap reggel lesz rá alkalmad . NA BEVÁLLALOD ? ,egy kis városi kergetőzésbe bármikor benne vagyok .
Pipi mi ez a felháborodás?! Kósza poénnak szántam... de látom hogy nem néztek jó szemmel úgyhogy részemről tipli...
öööööööööö ne haragudj te 1üt jársz a ghostival
Bocs, hogy ide bekontárkodok de ez kikívánkozott:
Szerintem jogosan írt ilyet neked mert akkor egetverő baromságokat hordassz itt össze, hogy már nevetséges... Supermoto terepre való? Hol élsz te ember? Szerited minek vannak rajta UTCAI gumik? A "Havonta láncszett csere" dologra nem is írok inkább semmit. Egyébként meg városba furikázáshoz, "huligánkodáshoz" (ezalatt az egykerekezés stb.-t értem) kanyargásra, szerpentinezésre igenis racionális választás a supermoto. Ennyit akartam, bocs ha megsértettelek, de nekem ez a véleményem és persze megértem a te nézetedet is.
Halihhóóóóóó nem mert egésznap bentvolt a főnök és nem tudtam megtankolni
Ma beszéltem Mercipán75-el.
Aszonta ha esik akkó vasárnap.
Ha meg potyára gyüsszzzz, akkó fékezünk.
Pipifax!
Ezt nem értem!

Kojot és majd akkora respected lesz, hogy a visszhang meg így szól vissza:
- Hallóóó Jimyyy a tesódék jönnek hétvégén a balatonraaa?
hagyd!még idéző jelben beszél..............még nincs meggybor
Jimykém na mi van hónap, mert 12-eseknél némi nyafit láttam mintha Bár hozzáteszem szakadó esőben én sem indulok, talán ha csak szálingózó hó lesz
Meg kéne tudni lesz-e mi lesz-e mikor lesz-e
mer azt tudod, ha sok eső esik akkor nagyobb lesz a balaton és értelemszerűen körbe is lényegesen több lesz majd motorozni...
hasonlóra gondoltam ,,,,,,,,csak a te fotóddal
Mi van pipi még nem ittá?
Elé tartom a fényképed és közben bottal ütöm, mint a csibészelős kutyát.
"persze mindenki azt vesz magának amit akar, magam részéről ennyi pénzből ettől racionálisabb döntést hoztam volna, bár egy kicsit elfogult vagyok abban a tekintettben, hogy se krossz, se endúró sem... "
Előszőr olvasd végig amit írok kisgyerek mielőtt így reagálsz
nekem normálisan csináld meg ledalább az m3-on eljojjon..............a 4-en má hazatolatom az oromasszonyokkal
Ujiccsssaaaa
na mizu fődim ujitod a 12-est
lácik hogy Jimy nélkül szerel ................................benne van a hátsó kerék