Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akko még öt láda is ráfér mint a bicajra és még nyikorogni sem fog mert ugyebár az nem ovoda
Amúgy mi a fasz közöd van hozzá hogy én mit veszek?
Fazi motorszerelés közben
Ez is igaz Majd egyszer megtanítalak motorozni is...
nem szégyen az ,a legtöbb versenyző mélynövésű ,
te kis dugó ,
igaz
jó,hogy ne érdekelt enduro,amikor a 9-es ről sem ér le a lábad ,
a muszáj az ez:
Na Jimykém akkor reggel menek hozzátok Most néztem van még 1mm-erem , úgyhogy olyat teszek amit még előtte soha betartom az autópályán a 140-et , mer xar vona gumist keresgetni siófok környékén...
Nem okoskodás csak egy kérdés:
- mire fogod használni a supermoto-t
Csak azért mert ez nem föltétlen betonguriga
Ha arra használod amire való akkor havonta vehetsz egy új láncszettet 50-ért, mert akárhogy fujdogálod a por,sár,sz@r qrva hamar megeszi
Ha meg betonon akarsz vele jaszkarizni akkor meg ez a fajta moci, pont olyan fölösleges, mint a gázolajpusztító két ház árnyi suv-ok amik nem, hogy terepet nem, de még poros utat sem láttak
persze mindenki azt vesz magának amit akar, magam részéről ennyi pénzből ettől racionálisabb döntést hoztam volna, bár egy kicsit elfogult vagyok abban a tekintettben, hogy se krossz, se endúró sem supermoto engem nem érdekelt soha
egyébként meg balesetmentest kivánok hozzá...
Ez jobb mint a yahama, ennek a kormányán hazalehet tolni a gázpalackot.
isten őrizzen okoskodni itt de inkább vettél volna 1 tápos mz-t
Muszáj itt mindenkinek okoskodni ?
én sem akarok se rosszat se jót mondani,de egy egyhengeres 4szelepes egy vezérműtengelyes 5sebességes blokkban mi a 21.század ,már a 70es évektől semmit sem fejlődött az a fajta elrendezés a
Jóreggelt
4.jó reggelt mindenkinek
3.
Jo reggelt trogerek
2.
Jó reggelt!
Jóccakát!
jó..te mondod nekem,én meg a napszámosnak
itt kádban lesz de addigra be füvesitem
na jó écakát mentem én is hunyni
Beletrafáltál mert agrármérnök vagyok de én nem dógozni tanútam annyit, hanem dógoztatni
Majd odaállok a faalá azt mondom mindíg, hogy csináld...

na ténnleg tente...