Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked egyedi jár, amin áll 200 ember, motorod fexik a földön és te széttárt karokkal nézel az égre szitkozódva.
Nekem is jöhet! Igaz mostanában nem vagyok nagyon aktív tag!
Nekem lehet kell! De attól függ milyen!
Meg nem voltam otthon hetfo ota De azert kellene eloszor megbeszelni hogy kinek kell es beszelunk Joe bacsival hogy akkor kellene polo

1.Janou84
2.bocy-g
3.Colos84
4.
5.
6.
7.
8.

9.
10.
kéne póló...alkottál már valamit arra mit mútkor linkeltem?
ki az a roleeka
kihívtad roleeka-t egy párbajra, ott kell lenned
majd elfelejtek elmenni
elég lesz majd Kawa napokon valahogy kibírni...
hát,még én
jól tudod. A pólóra visszatérve... nekem tetszik még mindig az ötlet és én a fehér póló mellett szavazok amire zölddel ráírjuk a hátuljára a ZX-6R/RR -t illetve a nevet. az elejére meg még valamit ráfirkálunk.
Ja jol tudom 19-20-21 Hungexpo
nem baj, sőt örülünk ha nem kell veled találkoznunk
a felnit se felejtse ki...
Mikor lesz ez a trágya?
Nekem mindegz en 19-20-21 fent leszek a fovarosunkban Parasztgyerek megy a nagyfaluba fel..Csak jo ido legyen

Polo lesz vagy nem lesz?
én tutira nem megyek,nem baj?
okké...többieknek jója szomat?
sztem szombaton kéne
nem azért vettem ki... hanem mert maradt tavalyról szabim és kisírtam hogy ne basszanak már velem ki. És mondták hogy oké március 31ig vegyem ki. na ezért vettem ki még azt az 5 napot
én tutti megyek...melyik nap akartok menni?
miattam ne vegyél ki szabit....műanyag meló készen van...juttatom a fényezőhöz az idomokat ami egyébként székesfehérvár után van legalább hétezer kilóméterrel,és hát hogyismondjam :szeretem Peppét de kurvára baszogatni kell hogy szopjon a munkáddal..ime:
Mivan? Műanyag motorosok?
amúgy fehér lesz zöld betűkkel. eldöntöttem