Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csekkk aut: ebay 290308568150
NGK IRIDIUM IX SPARK PLUG CR9EIX CR9E-IX Stock
£5.95
A munkahelyem
mit? En meg most jottem meg kajabol
Ezt túlélem!
tudod van az a mondas hogy....inkabb az unalom oljon meg mint a munka
Hivatalosan awi hegesztő. Gyakorlatilag nemsolat!
Amugy mit melozol?

Nezegettem kozben itt a neten camera tartotak..Lehet esztergaltatok 1et a motorra faszom ad ki egy vasdarabert 10k-t
Sokan nem értik hogyan marad erőm éjszaka után lemenni a terembe...
Főnök bejön(lábam az asztalon+sportmotor) ő: te mit csinálsz? (láb le sportmotor ki) én: már semmit! ő: értem! És mit dolgozol? én: még semmit! Ő erre elment
előre csak a temetést szokás kifizetni . igen bontatlan,új, nincs még bejáratva . . na virrasszatok tovább . .
Ha utanvetes akkor mas teszta Atragom meg mert par hozzaszolassal korabban irtam hogy eleg huzos lesz anyagilag ez a honap Ja es most mondtak hogy az konditerembe 2 honapot fizetek 3-at kapok akcio van... De mibol bazzeg Akkor full bontatlan gyertyak?

Perec: Azt ne hidd hogy en dolgozok valamit....
Ja... Eddig nem csináltam semmit!
persze nyugodtan rágd át.itt nem tudsz bukni,mert utánvéttel fizetsz a postásnak,mikor már a kezedben van ,nem tom mi a gyári,de ez jó bele .Te is valami völgyben laksz ,h pestre FEL jössz? , .nemhegyenvanez .
Meg atgondolom mert sajnos mar jartam itt a forumon ugy nem ebbe a topicba hanem masikba de nem reszletezem hogy utaltam par ezret es azota is varom a cuccot Remelem legalabb az anyja sirjara kellett viragra a penzem Szoval azota ovatosabb vagyok. Sorry

Ha jol tudom a gyari gyertya pedig CR9EK
több okból nem ,lehet nem érek rá .meg akkor nekem kell kifizetni,és én nem szeretem a pénzem ilyenekben tartani .
meg lehet ide se ér addig ,kb 2hét a szállitás, .
ha nekem lenne raktáron akkor természetesen átvehetnéd,de én nem ebből élek .ha kell e-mailben küldj címet .
Akkor gondolom te is nyomod a melot...
De mi nem vagyunk normálisak!
Esetleg Pesten is attudom venni? Marcius 20-an ugyis megyek fel
az már benne van ,
+pk 1000?
15ezer a 4darab gyertya .
Fasszom ebbe az estebe... Normalis ember alszik este nem melozik
Én is
dehogynem. csak illegálba nyomod. rendszám le és csá