Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hátja
énse úgy terveztem hg perec lesz belőle aztán mégis az lett :S
meg...van itthon egyyyy....huhh nemis tom de jó öreg 500as kawa...azt kéne addig rendbe szedni hg vmi tapasztalatot szerezzek csak arra meg papper nincs ami a fater szemét nagyonis szúrja...
hejjjhejjjhejjjjj nem perecelni kell ,hanem motorozni ha meg vagánykodni akarsz a haverok előtt,ahhoz elég egy talicska is
hát igazából pereceltem már akkorát hg tudjam mérlegelni a dolgokat...vagyis nekem azaz esés kellet hozzá...sztem legalábbis
az egész csupán fejben dől el...magad kérdezd,ne mást,készen állsz-e már rá...nekem is ez az elsőm
csak..szóval egy ien moci az álmom és már naon nem akarom húzni az időm mert én már nagyon nagyon akarok egyet
szóval elég meredek lenne elsőre a 636os....
tényleg... emlékszem a 636 Replicára
Meg is találtam. Ő
na, megvan akkor
Devil... volt és KTM-et vett helyette.
arra is emlékszem. valami erdőbe szállt be a mocival...
Volt 2 éve egy figura 30egynéhány éves délelőtt hazavitte a ZX-6R-t délután meghalt vele. 2 gyereke volt. Pedig "csak" egy 6kilós.
Vagy volt itt még valaki már nem emlékszem a nevére, aki ugyanakkor vette meg a 600as Kawát mint én (2008 február). És fosott rajta és 1-2 hónap múlva eladta.
Egy haverom 2 évig ment az RS125-el. Ő is 600-ast sportgépet akart utána. Én mondtam neki, hogy sok lesz. Végül a sors úgy hozta, hogy egy SV650-et vett. Na most jelzem, hogy összeszarta magát rajta akkorát tolt. Egyáltalán nem hiányzik neki a 110Le. Szerintem gondold át.
értem , köszönöm a segítséget
hát nem tudom, sztem egy kicsit erős lesz a 636...
ne is mondd, a kurva anyját...
Hát azért ez nem Dunlop.
metzeler-el és pirelli-vel mentem eddig , azoknál elől 1,9-2,0 hátul 1,6-1,8 között állítottam , de a battlax-nak sokkal masszívabb a szerkezete sztem így lehet hogy kevesebb kellene bele , de úgy látom hogy kb. ugyan az a nyomás jó lesz amit használtam
Vagy egy 250-es Ninját az újat és akkor el sem kell kezdeni az előzést.
Ja bocs elöl még sosem volt olyanom csak hátul. De 2,1-re állítanám.
Csak vegyél egy 10R-t azzal be tudod fejezni az előzést.
Elöl 2,1 hátra 1,7-1,8.
Az újabb gixik valóban alacsonyak, de pl haver K1-ére mikor felültem, olyan volt mintha egy szamáron ülnék. Meg az elődjének a SRAD-oknak is elég batár nagy tepsi ülésük van.
nemnagyon de rs-el sokat mentem