Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja hogy RX-ed van.. félre értettem én RS-re gondoltam...
Na azért így más a helyzet azért egy enduróról egyből ráülni egy 600-as sportmotorra picit necces, nem tudom hogy probáltál-e már ilyen fajat mocit, de ég és föld "nem fordul" a kormány stb. Ha teheted elösszőr probálj ki valami utón módon egy kisebbet nem kell megvenni csak hogy érezd a külömbséget.
Én csak sép!
megám ahogy remeg a kamera olyan mintha úgy menne a ninnya mintha görbítené a teret gecc....
megjött az "okos" szőke
ha ésszel használod nem lesz bajod ,én 25ös mz után gpx750re ültem 17évesen ,szinte mindenki biztos volt benne,h meghalok ,de MÉG élek .
Jelentem, én megnéztem
Mindenki megnézte a nektek készült videnyót?
de okos itt mindenki
nekünk is f12 van ez sztem egy jel
hátja...aza kis 125ös Rx is ment mint a golyó...aj bárcsak lenne összejön msot a melóm és akk sztem belevágnék szépen barátiasan
Én megvettem! Szartam a véleményekre! Nem akartam elesni de sikerült! Az első bukásom mult a tapasztalatlanságomon és a hülyeségemen! Lehet ez kezdő motor ha óvatos vagy! És ha az első perecet túléled! :D szerintem!
Szerintem minden fejben dől el 125-ős sportgép megadta az alapokat már csak az erőt kell megszokni;)
Megjegyzem nekem Kawa előtt egy MZ-m meg F12-es robeszom vol , viszont sok nagy motort kiprobáltam/motoroztam vele, a munkámból adódóan Az elején én is féltem tőle mert viszonylag nagy darab és megy mint a paraszt, de kezdem megszokni, na lényeg a lényeg sajátmagadba kell rendet tenni nem kell ahhoz 600-as hogy feletekerdj egy fára.
pff az igen...nekem elég volt azt látni hg egyeseknek hg adtak jogsit akkor amikor én mentem jogsira...(motort meg kocsit is)
mi a steise a géppel Torpedó?
vagy az enyémet...pénteken meg kellett csapnom egy autóst
vedd pl. az én példámat hogy leszorítanak az útról...
Szia az adatlapod alapján 20-éves vagy,nagyon fiatal.
Bőven van időd szépen feljebb menni.Egy kis 250-es bőven elég.
Ne foglalkozz mással,hogy nagyobb motorja van.
Ebbe a kategóriába már nem nagyon van párdon,nagyon sok minden miértet lehet írni,nem birnád ki úgysem,hogy párnap mulva ne húzd neki tövig.(vagy még aznap)
Csak a korod miatt írtam.
ahham...hát ja..és má naon szeretnék egyet...1 éve nincs motor már kezdek becsavarodni a robogótól
háááát... nem hiszem hg egy 2t Apriliánál sokkal több lenne...márha azt nézem hg az nekem evett 10et kb :D de am ja...mondjuk a vásárlás is attól függ hg a meló hg alakul
Nekem is elso motorom es ha nem vagy hulye hozza akkor szerintem nem lesz semmi gond. Mondjuk nem feltetlenul kell hogy te legyel a hibas mert eleg sok allat van kint az utakon...
gondolom azzal tisztában vagy mi költség fenntartani egy ilyen gépezetet, ugye?
oksa köszike a véleményeket
nem
Tőlem azt veszel amit akarsz de ha úgy adódik ne lepődj meg az "Én megmondtam" megjegyzéstől.