Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ddt500!

A bridgestone racing battlax-nál milyen guminyomást szoktál beállítani pályázáshoz (hidegen)?
nem baj, maradok a Kawasakinál. Soha nem vennék Suzukit
Gixxerek sokkal lejjebb vannak. Haver K6 600-án úgy ülök mint egy chopperen.
amúgy 174 vagyok és lábujjhegyen tartom a motort
gondolom gyorsaságid nem volt még...
Hali
ÖÖ most nézem, a volt RX-ed spanomé most. Hát rajta ülve biztos nem kell majd tologatnod, de úgy ahogy leér róla a lábad. Én 169cm vagyok, de a '98-as zx6r-em ről elég fosul ér le a lábam. :S
sziasztok
lenne egy hülye kérdésem :D .. szóval annyi hg vagy most nyárra vagy majd karácsonyra szeretném meglepni majd magamat egy 04es 636ossal... igazából ez lenne az első nagy motorom idáig csak 125ös volt. Igazából az érdekelne hg mennyi jó választás lenne egy ien kicsike és az hg nemvok vmi magas...170 kb azzal nincs gond? szóval leérne biztosan a lábam? :D
"augusztus 18-20. Balatonring (valószínűleg 19-e)"
Kész sem lesz a pálya idén
felnőtt méret...
Én is inkább a világos színre tippelek!Esetleg ha lesz ebből valami akkor én egy női felsőre is vevő vagyok! Nem kell rosszra gondolni!
Ha lehet, felnőtt méret (3xl ), is legyen a választott pólófajtából...
sziasztok.
Támogatom a póló projectet.
Nem lehetne dobni a fekete színt? (nyáron megsülünk benne)...
szemtelen vagy fiam.nemelőször
Nézem nézem! Nekem bejön kreálok rá valamit a héten! Többiek?
colos...linkeltem egy kawás pólót...nézd meg arra szted mi lenne jó
Na ezért kell nekem supermoto.
Ok semmi probléma.
Tankkal talán be is lehetne venni Kabát
szal aszfaltoztasd le ha azt szeretnéd hogy feléd nézzenek
Csoki! Jó volt dumálni ma!Szkráccs sorry de félutón visszafordultam.... kurva szar az út arra!
Én a volt zxr 250-em tulaját kérdeztem, hogy nem-e akarja eladni és ha igen mennyiért? Hát még összeget sem mondott, nem akarja eladni.
De meg ám, köcsög Suzukis