Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi is motoroztunk
Le fog fagyni a nyakad...
Szasztok banditák mi a szitú ?
Látom egyesek nem bírják ki ,hogy ne üljenek motorra .
Nem baj ,mert én sem bírtam és oda oda baszkottam neki de nem lehet nagyon jampizni, mert azért még hideg az aszfalt rendesen de állittólag jön a tavasz csak nem tudom melyik irányból mert elé mennék nehogy eltévedjen . . .
má hazaértem lefagyott a kukim
de valamely du elmegyek ha akarod
Gyere érteeeem!
Vigyél el motorolni!
aki ma nem motorozozz az BUZÍÍÍ
kikormoltam alaposan
Nincs mit. Fúúú hát ez jó cink. Hol van ez a motor helyileg egyébként? Nem kérdezted, hogy mi a túróért nem mondta ezt az aprócska, szösszenetnyi hibát?
Koszonom a segitseget, de targytalan. Sajna.
A tulaj nem kozolte,hogy 3cm-es tores van a vazon.
Mentem 330km-t feleslegesen.
Koszonom.

Szep idot .

Tibor
Szeva!
Nem tudom még, egyelőre azt sem, hogy mikor lesz... Fő cél most, hogy az expo-ra szakítsak egy kis időt, de még az is a jövő zenéje. Itt van kb. 3-4°C, amit túlzottan nem sztárolok, szal. R1 még garázsban marad. Úgy is lesz most rajta egy kis átalakítás...
Na elmentem egy karikára Nem volt melegem de nem fagytam meg, és kibaszott jó volt hasítani, bár azért elég csuszós még az aszfalt ez már nagyon hiányzott a lelki világomnak
Szevasz Ervin Mi van veled? Jössz ballagásra?
Egyébként ma pont süt a nap úgy hogy szerintem fordulok egyet
Hát süssön rád a nap.... De ne érezd!
flush találkozás volt
már nem tudom pontosan. 8-9 $
8.-tól már megérte volna a ráfordított időt.....
nyeremeny?
csak Magyaroknak poker verseny: 11. hely
Sziasztok vettem egy zx6r-t kintröl hengerfejesen ,kaptan hozzá egy komplett hengerfejet-a saját vezérműtengelyeivel hogy majd azt belerakjuk. De nem kellett megcsináltuk azt ami rajta van igy a másikat eladnám kompletten ha valakit érdekel 1999-re valo.. De jo a 1998-99-esre a 2000-utánira már viszont nem mert azon modositottak már.
jaja
azt
estét
Szep estet mindenkinek.
A betétek jók megnéztem,rendben akkor nekiállok holnap ,köszi a segítséget..
Nagyon jót röhögtem..