Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most erre mondjam azt hogy nem lep meg a dolog
jó éjt mindenkinek!
remélem ezt nem vezetik be mert akkor sztem az autók után a motorok is sorra kerülnek... és akkor szopunk megint

http://totalcar.hu/magazin/koz...
igen, az is fontos dolog. nem kell torrentről leszednem és rontani az arányomat meg megvárni amíg felteszik
...es fel is tudod venni oket.
Én meg a TV tuner kártya vételbe éltem bele magam ma. tunerkártya gépbe + egy dekóder és már nézhetem is a gépemen a motoGPt, Forma1et, Rallyt vagy az HBO-t vagy amit akarok
Ok semmi gáz. Ha valakinek kéne ismerőseid közül szóljál légyszi. 5E-ért viheti akinek kell.
Mondjuk a masik hogy a motoremelom a vaznal tartja a motort. De azert koszi Hirtelen megint beleeltem magam ebbe a VM-es cuccokba
Csak képről durva. Ha a motoron van és nem hajolsz le hozzá, nem is látszik.
Fekete gombarész, ezüst fém. Egyik oldalin az aszfalt nyomatot hagyott a bukáskor. És itt a link is.
Bammeg az egyik elegge megviselt Sajna a masikkal meg nem sokat tudnek kezdeni...Sorry
szin?allapot? vagy eleg ha talalsz valami linket a neten rola
Ha pattintasz 1 kepet lehet erdekel.
ezzel a hasonlattal már tudom miről beszélsz
mentettem
Colos neked nem kellene esetleg a 2 VM-s bukógombás emelőszemem
a műanyaghegesztést a műanyaghegesztő csinálja. nem tákolunk.mindenki a kaptafánál.a horpasztást meg én csinálom.vákumtechnikkal .tudod az majdnem olyan mint amikor szíjják a farkad.na attól horpad be a szemed
Crazy!
a fényező csinálja a műanyaghegesztést is? mert akkor kénytelen lesz a tankot is kihorpasztani... gondolom láttad rajta te is a kis horpadást...
örülök hogy tetszik
na akkor eldöntöttük Crazy a Kawasaki felirat olyan legyen mint a [22431] hsz.ban
ez jó
félkövérben:
Ne haragudj Szerintem ez a vékony betűstílus nem valami fasza