Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Perec.

Cím: Gödöllő,,2100,Tormay Károly Eü. Kp.Petőfi u. 1.

28/430-655

Rendelési idő: naponta 2 óra

Rendelési idő:hétfő,péntek:12-14
kedd, csüt:11-13
szerdán:nincs

Nem kell bejelentkezni.
De jó már neked. Én utoljára decemberben volta pergetni.
Csak a horog helyett a szákod volt üres hazafelé!
Tegnap voltam...
Én is fogtam már kárászt üres horoggal. ÓÓÓ de jó lenne már menni pecázni egy jót.
Ilyen jó csajé vagy?
Na ide is betette a lábát idegesíteni titeket!
hidd el nekem az is megy...
Már rég eladta.
Nagggyon fasza!
Ez már tetszik!
Én meg a főszereplő.
Én drukkolok neked
9est szeretnék legjobban,de mire oda kerülnék már lehet,hogy egy kis 6osnak is örülnék,csak is 98-02-esévj.a márkát ugye mondanomsem kell
Tudod!
A remény hal meg utoljára!
Kitartás,spórolás,......
csak 600as jó?
igen,de csak lélekben tartozok a motorosokközé
nem sok eséllyel de dolgozok az ügyön
Igaz de vannak még olyan eberek akik bedőlnek.És ezek szerint jól megy nekik ha még mindig megéri neki hírdetni
Crazy papa!
Ha vagy, nem adsz egy kis felvilágosítást a beteg állapotáról? Csak mert lassan megcsináltatnám a matricákat
De annyira buta aki ezt beveszi. kb olyan ez mint üres horoggal halat fogni.
valószínű minket motorosokat akar meghúzni mivel tudja hogy nem mindenki engedheti meg magának az 1 millás motorokat.Ezért olcsóbban rakja fel az olyan motorokat amit a német vagy angol oldalakon lement.Utána felteszi ide hogy az övé és elakarja adni.Csak az a buktató ebben hogy ha rá írsz akkor angol szöveg jön vissza.Ha kérdezel valamit tőle akkor sem arra válaszol amit kérdezel.azt mondja hogy kint van Londonban de ha küldöd az előleget akkor felrakja egy teherautóra és küldi is.De ha azt mondod neki hogy nem kell mert úgy is megyek oda mert ott van dolgom a héten akkor nem válaszol többet és le is tiltja a beszélgetést.Szóval ez egy csaló és ne vegyetek tőle semmit!
maga is előkerült?
Azért hogy a hiszékenyeket átbassza és pénzt szerezzen ingyen.
ez a farok ezt miért csinálja? én is láttam ezeket a hirdetéseket.
biztos csíra.
Alakul, alakul.