Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

action...amilyen üvegbe kéred az ár még nem tiszta...de 1-2 nap és megszülöm...am egy kerületben vagyunk szóval a szállítás megoldott
mennyi van mennyiért?az árba számold bele a kawasakis kedvezményt is .
de oda hogy teeeeeeee...há akko hogy mész haza
ha meglátod a színét és megkóstolod...nem bírsz róla lejönni
onnan tudom bizonyítani h most ástuk elő egy idős rokonom pinyójából ami már kb ennyi ideje nem volt kinyitva
Lime Party
Szia engem érdekelne , milyen kiszerelésben van?mennyi az ára?
és,hogyan tudod bizonyítani,h annyi idős? .
srácok...van eladó pálinka...kis különlegessége h 45 éves.... ha valakit érdekel írjon
Nebassz! Komoly? Válságra hivatkozva?
vagy minn én lesebíromrázniőket...
Akkor nem fog menni! Olyan borostás leszek mimt charlers bronzos
majsegítek
Elvileg kedden megyunk mujcskajancsival megcsimálni! De 1 tuti pályanapokra nem sok fog jutni... Havi 50minusz...
erre má régen rájöhettél volna..monnyuk ahhoz meg is kell borotvákúni
Csövetlen
Kitanátam egy újat! Odakőtözök valami gazdag picsáho...és a havi 100 ami elmegy lakásra megmarad pályázni! :)
nincs is..mé, van?köcsögperec..liszensz hogyáll?
Mindenki megdöglött! csak a kemínyek nem!
Nem látok szmájlit! Mobilozok
csövesek
Mivanmi?!
Sziasztok!Lenne egy kérdésem.Jövő hónapban vinném műszakira a motorom és azt mondták hogy eredet vizsga papírt is kell vinnem a műszaki vizsgára.

igaz ez?
Szevasztok skacok

Mi a helyzet skacok van hó rendesen mindenkinél mi?
Sosem lesz tavasz bassza meg már nagyon nehezen bírom kezdek napról napra agresszív lenni az elvonási tünetek miatt frankón. Már lassan azon gondolkodom,hogy lehet,hogy be kéne egy ilyen szettet szerválni , . Tegnap unatkoztam aztán szétborítottam megint a mocit elkezdtem kipucolni a portól mindenhol kicseréltem a légszűrőt K&N-re szbstb...
Nem bírom már LEGYEN MÁR TAVASZ , , , .
Reggelt!
Kawasaki ZX 636-R (2003-2004) karbon mintás vadi új tükrök (gyári forma, az eredeti ára 32 000 Ft/pár) 12 000 Ft/pár-ért eladók.