Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig holnap akartam elhozni
FELHÍVÁS!

Ha egy ((Kormos Gergely)) nevű emberke hív benneteket Nemesvámosról alkatrész ügyben ne foglalkozzatok vele mert alkudozó és hazudozó aki a csomagot nem veszi át többszöri értesítésre sem.Ha felhívja az ember telefonon akkor csak hebeg habog hogy nem kapott értesítőt holott a postán másolat készül az értesítőről.

Csak szerettem volna felhívni figyelmeteket arra hogy nehogy kellemetlenségben legyen részetek!
A 100-ezredes :)
Azt hitem az arcod a motoron való félelemtől lett ilyen! De látom tévedtem régen sem voltál szebb! :)))
Hol dolgozol Crazy?
Majd ha jön a meleg.
he?
TalmaGabi rajtszáma a moto2 ben a 2
multkor már megint itt kv-zott nálunk legközelebb csinálok vele egy ajándékfotót a fórumnak
hubazmeg-minnyá március oszt sehogyse állunk még
persze..de csak annyira hogy állandóan kergettek miatta...aztán inkább levettem a picsába
nem nem a bukómmal. van mellettem hely így azzal alszom
Tán bocyval akarsz aludni, hogy így ajánlgatod magad mellett a szabad helyet?
Én is de még hideg van. Meg Crazy tábornoknál van a moci
kurva életbe...már úgy csapatnám...mikor jön már fincsi kis 15fok meg a napsütés...mondjuk a 28 jobb ... de elég lesz a 15 is egyenlőre
Csoki mindenkinek
én a sisakommal alszom van hely még mellettem
nagyon helyes....enyém is kész...sisak csillivilli....a ruhán meg ami fehér az már nem szürke...hanem télleg fehér
igen Johnson's babaolajjal végigkentem meg minden
Tetszik a puffogo. A rendszamert baszogattak a rendorok? Gondolkoztam/gondolkozok hogy en is ugy tennem fel...
és szépen megtakarítottátok a mocskos bogaras ruháitokat piszkos köjkök?
én majd Berikbe megyek idén is
oda szigorúan Kawaruha van
nem olyan rossz ez. Csak nehéz elképzelni rajtad. Gyere majd ebbe a cuccba Kawa napra
nah ez a kemény
me méééé..akkor ez mi? erre is 1x vett rá az asszony