Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csendes gyerek vagyok én tudod
Tűröd bammeg
jelen esetben meglesz.ezt valahogy nem annyira tolerálom.
mentem 2.06 ot a gyári fékkel...pár éve..aztán valami baja lett hiába lett felujítva meg fém fékcső meg nagy tárcsa....csak a főhenger csere segített..ha azt számolom akkor 65 mp -t segített,de nem az,nem csak az segített hanem a sokezer pályakilóméter..
Szájba kell rúgni az ilyet de úgy hogy minimum 3 foga kiessen meg + orrnyergen könyökölni!
megtalált egy okostojás érdekes szavakkal élve..."sirva adja rám anyám a fehér inget"
http://sportmotor.hu/motoros_k...
igen.ez volt a vicces hogy otthagytam számolatlanul némi pénzt,és egyik rendelés hamarabb jött meg mint azt megbeszéltük-2 héttel- és a csóka idő előtt el kezdett itt ömlengeni rám az üzifalon hogy fizessem má ki amit megrendeltem...annyira nem tetszett.de tapasztalatból mondom hogy elég sok Dangeres cucc hullik szét...köridőmérők Puma csizmák stb..
Mennyit számított köridőben az újabb fék?
Pedig régen őket nyomtad ezerrel.
ha radiális azaz 2005 utáni lett volna akkor nem lett volna átrakva...
semmi.csak összevesztem ott egy kölökkel,akinek még jövök egy veréssel.
Neked is át lett bombázva a féked nem?
A lényeg hogy vagy arany színűt vagy feketét keresek! Állítólag a JT-ből van fekete is! Írtam is az egyik boltnak remélem tudnak választ adni! Amúgy mi baj a dangerrel?
Parillánál veszem én is .vagy a Danger-ban de őket kifejezetten nem ajánlom.
Valaki megtudja mondani vagyis tudna képet feltölteni az előtérben álló 05-06-os gépről? Ilyen színben nem is láttam vagy ez gyári lenne!? Kíváncsi lennék hogy a tank oldalán a 2 csík hogyan és hol folytatódik!link
én sem
Mások sem gyári gépekkel motorolnak 2:00-át.
majd azt is...de még attól kb 20mp-re vagyok hogy számítson..
más bmx el ér annyi idő alatt körbe mint mi
Nekem sincs, meg nem is lesz egy jó darabig.
igazad van.
Bár ebből a pézből inkább az a hátsó futót intézném.
ez divat motorolás!
meg én ilyen mókás alak vagyok..
ja és meg lehet kéri bárki hogy kukkolja meg milyen jópofa....és ha már ott van