Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

baszki...pont most nem vagyok tv közelbe...a piccccsába
köszönöm
S U P E R B O W L !

sport1, most.
hűha
jobbulást
jah, csak bosszantó. már pont mentünk... mondom csúszok egy utolsót... és így beszívom. És a röhej hogy ugyanígy csúsztam már tök régóta és ugyanott. És persze már voltam pár napot ott kint.
ejjj...akkor még mákod is volt örülj neki h nem verte ki a fogaidat
köszi!
leestem a szánkóról mert egy nagy bukkanó megdobott. előrerepültem. földet értem, felemeltem a fejem és puff... szájbavágott. Nem hitték el az orvosok hogy a fogaimnak nem lett baja. a seb viszont csúnya szerintük.
ne bassz...há mé arcon csúszol bammeg...jobbulást !
Sziasztok!
Most jöttem haza a Merényi Kórházból, össze kellett varrni a szám. Fejbe baszott egy szánkó
köszkösz
Ment a mail címedre!
ide jöhet
király pár kézben, elesett az ász pár kézben-nel szemben....
olvastam a könyvet, jó, de az a stílus csak nagy versenyekre való.
Helyeztesd üzembe szlovákiában.
szlovákiában nincs regadó
Nézz meg egy átlagos amcsi motoros videót. Ahogy bánnak a motorokkal! Inkább vennék hazait, bár itthon is elég nehéz normális motort találni.
2005?jah...bocsi...azt nem néztem...az drágább lesz
100k? Amerikai motrot? Megtudnátok osztani a tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban? Nekem ahogy mondták és ahogy számolgattam 300 ezernél olcsóbban sehogy sem jönnék ki olcsóbban.Eredetiség vizsg,vám,regadó,stb.... Segitsen aki tud kérem!
Látom veretitek a pókert! Most töltöttem le Gus Hansen-Nyílt lapokkal című könyvét! Esetleg ha kell valakinek emailbe átküldöm a torrent fájlt!
estét neked is
Estét mindenkinek!
Amcsiból motort? Én nem tenném.
100k a papírozás kb...én is végigjártam
nem drága átíratni ugyhogy ne bűnözz