Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amint tudod küldheted :) utánvéttel sima liba, emailben mehetnek a részletek. kollarzoli@hotmail.com
akkor mostmár nyugodtan alszol
kösz a drukkot..kellett hozzá
ám a kincskeresőre megéri a gyöngyöt feláldozni,behozza az árát
na ez az. drukkoltunk, így meglett
Cső váz.

perec a kipu átmérője 60-as de ha tényleg érdekel akkor keresd TothGábor6-ot,mert az ő haverja csiálta a dobot.
szijaa szép lassan visszatérek már kezdtetek hiányozni
hy!meglett az üzemanyagellátó berend. vizsgám
vége a vizsgaidőszaknak
jön a jól megérdemelt pihenés...meg sör....
Na ez már jól hangzik.
mámegin melegesztek?
Hali! Anyuka ! Örömmel üdvözöllek ismét köreinkben!
gyöngyök a csilikben is vannak (kincsek),ha látsz olyan csillogó izéket ,azt gyorsan vedd fel én nem szoktam smsen rendelni,kincskeresővel nyomom és napi kb 4-5ezer gyöngyöt összeszedek így
előfordul sebaj,colossal vagy egy szerveren mindenki ott van,csak én nem,nem szeretem mert ott rengetegen vannak. AZ előbb beírtam,hogy /users ,azt aszittem elájulok annyi nevet kirakott
Ja még valami. Gyöngyöket csak sms-el lehet venni, sehogy máshogy nem?
Hopsz akkor én voltam bamba.
belépésnél kirakja a szervereket,te léptél arra,mert az az ajánlott nem mondom,hogy segítek,mer én ott nem játszok,csak sima eu-n ott viszont segítek,ha valamikor átkeveredsz,csak le kell majd eveznem 11/2-ről
ótomatice tett ide. Jujj ma már annyi jószágot legyilkoltam, 1millió arany kell most hajóra. 700E már megvan.
mé mindenki oda megy? van már ott olyan tömeg,az előbb néztem be. Eggyel arrébb menjél,sima eu-ra
Szerintem azon vagyok.
téged meg aztán kereshet az ember
nahát még egy seafight-os te is eu3-on vagy?
Közben már megtaláltam a kérdésre a választ. A seafighton villogott az "aktuális cél kifosztása" ikon és nem tudtam miért. De aztán rájöttem, kevés volt a kalózom.
Colos ha itt vagy írj, kérdeznék valamit.