Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak minden pénz-pénz-pénz!
Miért nem vagyok milliomos!
Biztos megajándékoznék minden kedves ismert Kawás fórum társamat!
BERIK Előny!
Egy 2 részes bőrruhára pályázok!
jaja,inkább tankolni!
Az említett cuccok megvannak!
Uhh nem vagy semmi. Abból mennyit tudtál volna tankolni a mociba. Vagy vehettél volna belőle kis extrákat (ninjás tankpad, ninjás markolat, karbon indexek)
Nem is próbálkozom tovább,elegem van !
Most buktam a Bwin-en egy Deákot!
Én most benne vagyok per pillanat de ki tudja,hogy mit hoz a jövő.
Janou84 ha jöttök Szfvárra akkor szólhatnál előtte, mert talizhatnánk valahol a városban.
Én szezonális munkát végzek mint redőnyös.
Örülökneki ha 3-napra eltudok szabadulni,péntek,szo. va.
Én egyik haverommal pont július 18-án megyünk Orfűre nyaralni 1 hétre aztán onnan 3 nap Balatonra aztán 1 nap Székesfehérváron.
Na mi van?
Nem volt ma senki ezidáig?
Nem rossz ötlet!
Na srácok, egy terv a nyárra.

Július utolsó két hetében egy komolyabb túrát szeretnék rendezni.
A cél, horvátország bemotorozása. Max 3-4 motor lenne az ideális, de már egyetlen társsal is nekiindulunk(sarkanytappancs+én).
A cél az lenne, hogy napi 3-4óra motorozással haladjunk a meg nem határozott hely felé. Igazából bármi lehet az uticél. Reggel kelés délelőtt motorozás, kaja, szálláskeresés, fürdés, pia, kaja, fagyi, pia,,pia....alvás. Reggel kelés és újabb 3-4 óra motorozás...stb. A túra hosszát a hangulat határozná meg. Min 5 kinti éjszaka, de max 10. Ha út közben meggondoljuk magunkat, lehet menni akármerre(olasz,osztrák,svájc,szicília...stb). A túra útvonala és időtartama közös döntés.
Szeretnék infót róla, kinek mi a véleménye és ki az aki lehet, hogy jönne.
eladó a carbon ovál dobom összekötőcsővel gyári leömlővel.karcmentes hibátlan állapotban.óccsóé.bilincsestül mindenestül.10 perc felszerelni.hangja a videóimnál érzékelhető
Sziasztok testvérek!

Tőlem eshet a hó, fújhat a szél, és a pleximet verheti az eső, én akkor is meg fogom még februárban csináltatni az új sport kipuff. rendszerem, ami Szolnokon van, tehát kb. 90 km-re tőlem.

ha már lejött, fasz fogja visszarakni.
ha egyszer csúnya.
Örülök, hogy nem nekem kellett lehúzni a matricákat.
Persze,hogy nem mert régebben legyaláztadróla
aztán már nem sikerült gyárira meg csinálni muhaha
Persze-persze!Én is ezt mondanám!
Nekem nem véletlenül került le róla.
Elég divatjamúlt ez a kriksz-kraksz.
Meg nekem sosem tetszett.
Így van!Ez igaz!
Pécsett rosszabb a helyzet

Kb 15 cm hó utak néhol lefagyva. Mínuszok csak úgy repkednek és eléggé süvít a szél. Kezdem azt hinni, hogy sose lesz már jó idő mert eljött a jégkorszak
Ritkaság manapság már az ilyen régebbo kawákon az eredeti japán matricázás
Köszönöm!
A tied is isteni Torpedó!
Na végre!Szétvágom ezt a sz.r gépet!
Pont ahogy ezeket a sorokat olvasom éppem elbújt a nap