Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is vagyok! dumálhatunk! ülépúpot honnal leht olcsóba beszerezni?
Kapja be a kutya. Amúgy én itt vagyok mint mindig.
Na mi a csecs? Sehol senki! Akkor kapja be mindenki!
Crazy! Gopro-t illetve GoPro HD-t mennyibe tudnál szerválni?
Köszke....ha elengedik akkor csak....de a nagy kalapot begyüjtjük....
Nagy kalappal nektek
Én elindulok ha elengedik a mezönyt.....
Veled mi lesz holnap?
Én ezt találtam...

délután várható hőmérséklet: 6, 12 °C
Azéjszakai órákban is borult lesz felettünk az ég, csak rövid időszakokra, főként a Tiszántúl déli felén szakadozhat fel a zárt felhőzet. Sokfelé várható újabb eső, záporeső, délen és keleten eleinte zivatar is kialakulhat. Több helyen jelentős mennyiségű csapadékra van kilátás. A délelőtti órákban folytatódik a csapadékos, hűvös időjárás. A ciklon elhelyezkedésének köszönhetően a Dunántúl nyugati felén megerősödik, helyenként viharossá fokozódik az északi, északnyugati szél. A középső tájainkon gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás, míg a keleti megyéinkben még a délies szél élénkül meg. A hajnali legalacsonyabb hőmérséklet általában 6 és 12 fok között alakul.
üdv..
jól jönne egy kis jóidő
halló mindenkinek.....szép estét napsütést....EGYSZER
leült kicsit itt a buli,kellek
Pityu bácsi ismer!Tudja hogy jó helyen lesz!
veszélyes bemenni a mátrai huligánok közé ki tudja kibe akad bele az ember
Pityukám!Azért néha benézhetsz a Mátra fórumba is!Nem fogunk kinézni!
meg téli ruha
napot.
Hogy izlik a szobafogság az eső miatt?
Holnap a zéiksz kupára nemcsak esőgumi, hanem téligumi is kell...
hát nem szabad annyira betekerni,van 6,7,24 fokozítú,de szerintem max 3 fokozatig érdemes betekerni,mert ha hidegebb az idő az is gond legalább is az olajosnál,meg ha nagyon betekeri az ember akkor lassab lessz a kormányzás és az is veszélyes
Bár régebben én is akartam a gépre stabit, hiszen szitálás miatt szálltam el. Viszont ami az agyamon átvillant, hogy utcára mennyire jó, praktikus megvenni? Hiszen ha a stabi fogja a kormányt és 5km múlva teszem föl egy kereszteződéshez érsz és kanyarodáskor bőven fordítanod kell a kormányt, akkor a gátló ebben akadályoz nem? Vagy ez marhaság amire gondolok
attól függ mit értessz a nem kicsi gikszeren,nekem mind két kezem a tanknak verte a kormány,már nagyon ott volt hogy csattanok,de valami csoda fojtán vissza tudtam nyugtatni,és ez a mutatvány mind két sávot igénybe vette,a szembe sávban meg már jött egy autó,de hál isten addigra vissza tudtam térni a sávomba
Érdekes! Ezekszerint +30.000et nem ér meg az életed Nekem is volt nem kicsi gixerem de nem is gonodlkozok egyenlőre stabin
nézegetem a képen a konzolt,de a tanknál hogy fogatod fel azt a hosszút