Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elhagyom dojcslandot
21.én pénteken én úgy tudom az idei első kawa esti díjtalan motorozás 18-20h-ig a H.ringen!
Akkor jó neked
iszlám öngyijelölt tényleg javított nyóc másodtizedpercet körrekordján?látszik hogy ma nem ddt patronálta
faszt röhögtök..árujjátokmá el mi lesz 21-én....meg azt is mi lesz 23.-án.....meregyiketsetudom
Hát én majd valamikor a mátrába akarok fel menni de biztos hogy nem most májusban mert egész hónapra szar időt jósoltak
nekem is hozzá szokott érni az orrom miközben csinálom,de ha nem érne az rosszabbul esne....merezígyjó
Meló látástól ..... és ha tudok mocizgatok !
Csak itt a városban unalmas és értelmetlen kerülgetni!
Jövő héten pénteken indul a kawa esti motorozások egyike!Sajnos arra nem fogok tudni,de a jun.4.-re hátha!
Pedig amúgy nincs is nagy orrom
Hát nem ok miden,tengődök, mostanában motorozgattam kicsit,de ha végleg megoldódna ez a sisak ügyem,akkor jó lenne,a jó multkor jártam püspökladány felé.És veled mi újság?
Hát mert nem gondoltak Pinok................izé Pityura.
Csőcső

Hát itt nem sok minden. Eső+unalom+kevés motorozás+semmi érdeklődő.
még a te fejedre is van méret?
a korábbi modellekhez képest 4 héjméretben készült,aerodinamikai szempontból nagy sebességeknél is stabil,miközben csendes,a szellőzők pedig mind integráltak
Köszi szépen a tanácsot megfogadom,ez lenne életem első shoei-ja de lehet az utolsó is
csak ajánlani tudom,megéri az árát de próba nélkül ne vegyél,húzzad magadra és egy 10 percig motoszkálj benne,hogy biztosan kényelmes legyen a kobakodra,ne szorítson sehol,de passzentos legyen a komfort miatt,mert ha nem az,nem adja meg,amit elvársz tőle
Szia Pityu és Szkráccs! Mizu veletek?
Hát nekem még csak olcsóbb sisakjaim voltak,én meg ahozz tudok csak viszonyítani,mondjuk a sharkot is kipróbáltam,az orr problémán kívül semmi más gond nem volt vele
Az is egy megoldás, vagy miért nem csináltak neki olyan orr alakú mélyedést ahova befér az orrom
Haveromnak xr 1000 van és nagyon dicséri. Bár neki ez az első kupakja, így meg ugye nincs viszonyítási alapja.
Fúrj egy pici lyukat az orrodnak.
S a fejméretem,de a másik óta paranoiás lettem az orr dolog miatt ,ez az x-spirit is S méret,neked milyen tapasztalatod van gyorsmenetnél az xr1100-fől?
Sisak mániás lettem ,na komolyan az eladó félben van,nem mondta senki rá hogy szar mert az egy elég tuti sisak,csak mondtam hogy az orrom hozzá ér,és nem fogok az orromból levágni,mert gondolom rögtön ezt fogod írni