Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

válaszd a méretedet és akkor nem mozdul sehová a shoei-t csak dicsérni tudom,bár nekem XR1100-asom van
Már megint sisakot veszel? Tán a múltkorira valaki azt mondta hogy szar, oszt kihajítottad a kukába vagy mi?
Hali mindenkinek,lenne egy kérdésem,vásárolni készülök egy shoei x-spirit sisakot,és azt szeretném kérdezni hogy van e valakinek tapasztalata ezzel a típussal vagy esetleg a shoei xr-1000-el?Az lenne a kérdésem hogy ezek a sisakok nagy sebességnél mozdulnak valamennyit a fejen előre vagy hátra,vagy nagyon jó aerodinamikája van,mert az orrom kb olyan 1,5 vagy 2cm re van az orr résztől,és nekem egy shark sisakom is van pont passzol a fejemre de abban pont hozzá ér az orrom oda ahol a légbeömlők bejönnek.Ez a shoei amúgy s méret kellően szoros mindenhol,csak a shark óta az orr dologtól félek,na meg mennyire befojásolja a dolgokat ha valakinek hosszab vagy rövidebb a haja.Bocsánat ha hülyeségeket kérdeztem

De a válaszokat előre is köszönöm
Pedig jobban tennéd lévén, hogy tök mindegy a 2 olaj közül melyiket veszed. Gondolom úgy is a 10w40 az olcsóbb.
Én azért nem ez alapján döntök!
Igyekszem.
Gratula

Keddre intézd a jó időt!
Amelyik olcsóbb.
Bocs de csak délután tudtam kimenni. Örülök a komoly javulásnak. Én mondtam, hogy össze-vissza mész.
Nekem sajna nem jutott száraz pálya. Mindegy 3 hét után ez is jó volt.
10w 50 Motul vagy Castrol
- 1 hátha
Nem rossz választás!
Igaz az 50es versenyolajnak minősül és ráadásul pályára is ritkán megyek,de hátha úgy gondoltam hátha jobb az a többet futott motorok számára!
10W-40
Üdv srácok!
Olajcsere előtt állok!
Egy gyors kérdésem lenne,10W-40 vagy 10W-50es olajat vásároljak?
Az olaj a Fuchs Silkolene Pro 4 termék lenne!
Köszi!
Jah és a javulás 2:20-21-ről ment le 2:17-18 ra. Stabilan 20 alatt vagyok! Iszonyúan brutálisan jó élmény volt!
Kedves kolléga urak.
A mai pályanapon ismételten gyorsultam, nem is keveset.
Berisz csapata igen jelentősen segített ebben. Végigvezettek a pályán, bemutatták a féktávokat, íveket és sok helyen rádöbbentettek, mennyire nem tudom, mit is csinálok(vagyis, hogy-hogyan kellene).
Volt üdítő, cigibevaló móka, de legális ám, saját box, nevetés,,,,... Jó volt, Nagyon-nagyon jó!
Köszönjük szépen a következőn én biztosan ott leszek!
Mikor fogod fel végre, hogy a gépeden már valami román húzza a gázt?
hivtam 4x,,,este 8 kor visszahívott hogy minyá visszahiv..itt tartunk...de ne basztasd azzal nem leszünk előrébb...megoldom majd.Peppét tudni kell kezelni
Crazy papa!
Mit mondott peppe maestro? Elkészült már vagy valami hasonló?
a durva én vagyok
f480...semmi extra