Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól olvastam ugye hogy ezen a héten elkerülnek hozzád az idomok ugyebár?
mikor leszel? ....hogy tudj m ondani valamit
tuja
19 fok lesz..zápor várható...de nem lesz .....igy mivel nem esik soká,slickkel is fel lehet menni a vízre
az már rég a földet verdesi...
Perec csak nálad fog esni de az állad lefelé
Mondomnebeszélj!
25 fok lesz, felgumizott aszfalt, picsadúrva szárazság és kúrvakevés motorozni akaró(Így én többet mehetek!
mivel én is megyek...nem fog
friss jelentés pénteken nappal fog esni!
jelen állás szerinte eddig 50-50% a felelősségmegosztás...no majd akkor most mondom m it csinnyájjá
Kuss!
szerintem is jogi úton kellene intézni
jah. de legalább belátták hogy nem lehetek hibás.
Lehet hogy hagyni kéne az egészet a faszba és csak egyszerűen szétbaszni a pofáját
pénteken szerintem senkinek nem kell a ringre fáradnia
hűha.
Ügyvéd kell valami frankó.
Magyar bíróság
nem tudom mi van. De az biztos hogy nem veszik el a jogsim és nincs bírság. a többit meg majd megmondja Crazy bácsi hogy mi ilyenkor a teendő. Mert ha nem vagyok hibás akkor valakinek ki kell fizetnie a motor javítását. sztem
ne bassz!azt akko most mivan?
bár az a baj, hogy tök mind1 hogy ha hátulról is mentek volna neked akkor is te lettél volna a hibás csakmert motorod van...ennyit a magyarokról
na most jöttem a bíróságról. Mint tudjuk kitalálták hogy én vagyok a hibás. Na most aszondja: bizonyíték hiányában megszüntették az eljárást és hatályon kívül helyezték az ítéletet. Ezek szerint nem vagyok hibás akkor. Már csak arra vagyok kíváncsi hogy ezek után ki fizeti ki a káromat?
Bezonyám!
remélem én is leszek
este jövök asszem
napot