Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már megint mit keresel itt nem hívtunk
Először én is.
Mi a faszt ágaskodnak ezek itt?
A ti ismerőseitek? Vagy új kawatulajok?
Mindenki ezüsthátú lett itt?
Tegnap elmentunk a Kazanba es nem volt balhe. Tiszta busze vagyok magamra Valahogy kellemesebb felkelni ugy hogz nincs szetbaszva a fejem vagy eltorve valamim
ne ugass mert megkötlek te szerencsétlen picsavirág
Nem a haverom, azt sem tudom ki ő. Téged se ismerlek csak nevetséges ez az online fenyegetőzés. Vagy nem történik semmi (99%) vagy megvered és járhatsz a bíróságra és esetleg utána a kancigányokkal emberkedhetsz a sitten. Ahogy nézem te is közel vagy a 4-ik X-hez. Lehetne több eszed is.
De te tudod. Hajrá.
Stricikém csak messziről olvasd nehogy baj legyen
hé,lufiballon,pofád lapos ,nyeld le azt a kibaszott anabolikát,oszt húzódj a sarokba a pókháldba vissza
akkor gyere hamar
Még a végén a foga bánja.
csapjunk szét köztük? ( ugyis rég verekedtél már )
nekem nincs itt haverom a fórumon és nem is lesz de az ilyeneket nem szeretem aki kibaszottul nagy pofával van csak azt nem tudom mire koxi maxi
Azt hittem rossz topicot olvasok.
felfognátok végre hogy ez egy fórum a zx-6r tulajoknak nem a kibaszott chat meg love.hu, ne itt csajozzatok meg keménykedjetek...
Mi a fasz van itt?
magyarázd el a haverodnak,hogy vissza kéne venni a lendületből,mert kisodródik,és ott várni fogom,ne ügyvédkedj itt
ha te mondod
te vagy itt a verőember? akkor nálam kopogtass
Te meg csak gyártsd a bizonyítékot!
Arra, hogy ha téged az elkövetlező 1-2 évben baj ér rögtön lehessen menni azon idiótákhoz akik egy nyilvános fórumon fenyegetnek másokat.
ne tetézd a bajt,mert benne vagy rendesen
Te még itt nem húztál még el messzire
csak azt nem értem miért kell powerkedni? ez mire jó ?
tudod te azt te műmájer
miért is?