Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lebegtetés kevés lesz....
és országutis ismerőse van?
ikszté bazmeg
majd meglebegtetem előtted no,írjad csak lefele,milyen váltók vannak rajta,meg minden
2000ájróé ki.
nonononono én kérlek,csak a pilóta szoktam lenni,a szerviz és az összes többi nem az én feladatom kipróbálhatom,hogy ugrat a fák között vagy le a lépcsőkön?
a legfincsibb cuccokból is a race változat..53 as méretű. váltóból is a legdrágább van rajta.symplon márkát nem ismered?há milyen bicajos vagy te?
ezt a márkát nem ismerem,de amint látom,fox teló,schwalbe gumik és ütősen néz ki eladjuk
4700 ájró.
2000-é
súgjad meg nekem is
Nekem ez tetszett meg! hirdetés

Ez 2500 Ft, mit gondolsz róla te mint szakavatott
kussolj
az jó..akkor meg kéne látogatnom...mert lehet hogy sirna a látványtól...és zsír uj
de joe,nekem nincs is öcsém miről beszélsz
tudja,hova kell nyúlni asszem 19 colos a váza
öcséd mekkora méretű bringát használ?vannak zsetonos barátai?vagy neki van kurvasok pénze?
alá kell nézni,nem rá
Koszonom a tippet hetvegen ra is nezek majd.
de egy markolat kpl levétel és tisztitás is segithet lehet hogy nagyon összeállt alatta a por..
valszeg ki van száradva a bowdenbár mivel egy rúgó van a végén vissza kéne rántania..szerintem kicserélném,de előtte nézd át hogy nem e feszül valahol..kormánynyaknál villahidnál van amikor rosszul fűzik vissza és vagy feszül vagy megtört..
CrazyJoe:Lenne egy olyan kerdesem hogy amikor huzom a gazmarkolatott utana mintha lasabban allna vissza alaphelyzetbe. Ez gazbowden csere vagy esetleg mas? Sorry mar hogy ilyen sok faszsaggal basztatlak de mivel egyenlore hulye vagyok muszaki teren sajna inkabb teged kerdezlek minthogy valami faszsagot olvassak a neten. Mondjuk az igazsaghoz hozzatartpzik hogy a markolat is elegge megvan nyulva
no fene
oké
vízes teszt megvolt 4 full slickkel
pereeeeecccccc!Gopró óóóóóóóóóóóóóó
Akkordobj mailt. Ma csak read only vagyok
helló